Czy Archiwum powinno istnieć?

To samo chciałem napisać, ale tak trochę bałem się niepotrzebnych wojen :wink:

Można by zmodyfikować mój pomysł!

Tworzymy nowy dział (otwarty dla wszystkich) pt. “Ad acta” gdzie usuwane są wartościowe topicki, ale już wyekspoatowane lub załatwione, a dział “Archiwum” (śmietnik) zostaje jako niewidoczny dla zwykłych (śmiertelników) userów, z możliwością dostępu jak w pierwszej wersji mojego pomysłu!

Ponieważ podzielam powyższe zdanie, wcale nie widzę powodu,

by poniższy pomysł wprowadzać w życie.

Jest wśród nas wielu takich, którz nie mają czego się wstydzić

i ukrywać, tego co napisali.

To co miało wylecieć w kosmos - poleciało, a to co zostało,

to … już wcześniej napisałem

Bzdura. Przyznaj się, że nie chce Ci się oczyszczać archiwum.

Łatwo mieć status moderatora dla szpanu i nic nie robic.

Wiesz Raq tym stwierdzeniem to przegiołeś na maxa. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile czasu zajmuje utrzymanie ładu na forum (między innymi Ty też “dbasz” o to żeby moderatorom się nie nudziło :hahaha:). więc tego typu komentarze zachowaj raczej dla siebie :evil: :evil: :evil: .

Nie mogę się z tym zgodzić…

Decyzje Asteriska nie zawsze mi się podobają ale na pewno nie mógłbym powiedzieć, że nic nie robi

Robi bardzo dużo (czasem nawet za dużo :wink: )

Przyznam, forum się zajmujecei ale nie zapreczysz, że nie chce Ci się czyścić archiwum :wink:

A Ty swoim OT :arrow: KOSZ na moich oczach ‘wyprosiłeś’ 2 userów :wink:.

Nie mam na myśli ani nie chce zaczynać sporów. Przesłanie tego zdania to to, że każdy popełnia błędy.

Jakoś dziwnie ten pomysł przypadł do gustu Liskowi, który widocznie nie kierował się emocjami tylko racjonalnymi przesłankami. U Ciebie widzę cichą wolę “rewanżyzmu”

Jest to nieuczciwe wobec niektórych userów, ponieważ jest tam wiele topiców zamkniętych Waszymi uwagami bez możliwości obrony usera i zripostowania Waszej konkluzji (nie zawsze słusznej) !!

W myśl zasady:

nie mam argumentów - zakładam kłódkę…

Jak zwykle przesadziłeś - podzieliłem jedynie

zdanie Waterproof - nie wolno ?

Mam prawo do własnego zdania,

o czym chyba zapomniałeś.

Twoje stwierdzenie jest nadużyciem, bo

rewanżyzm jest Twoją metodą pracy.

Ja do zakończonej sprawy nie wracam

Pewnie, że wolno i dlatego sam piszę jakie ja mam odczucia kiedy czytam Twoje wypowiedzi. Nie wolno?

A, że jest to wytworem … wyobraźni to inna sprawa.

PS.

Lepiej trzymajcie się meritum

Zgodnie z ostrzeżeniem! :x

Tylko prośba -

Pytanie brzmiało

  • Czy Archiwum winno istnieć ?

  • Odpowiedź - tak.

A jakiej postaci, to odrębny wątek :stuck_out_tongue:

Więc czekamy na następne refleksje i uwagi na ten temat!

No więc teraz moje refleksje:

  1. Kilka postów moderatorsko - userskich powinno iść OT (jako przepychanki nie związane z tematem) :stuck_out_tongue:

  2. Porządki w Archiwum sa jak najbardziej potrzebne. O ile tematy wartościowe, które znalazły się tam dlatego, że problem został rozwiązany, powinny tam zostać, o tyle śmieci w stylu “Szukam cracka”, “Mam sr…” itp. powinny bezwzględnie być kasowane. Pisałem o tym zreszta tutaj

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16710&highlight=

I pozwolę sobie tutaj nie zgodzić się ze zdaniem Wo, iż ten śmietnik pełni rolę edukacyjną. Po pierwsze dlatego, że nikt, kto zakłada durny temat, i tak nie zagląda wcześniej do Archiwum, po drugie dlatego, że w tematach nieregulaminowych odsyłamy wszystkich do regulaminu, a nie do Archiwum, więc jak ewentualny poszukiwacz CD-keya tam zajrzy po założeniu tematu, to i tak jest “po ptakach”, bo wcześniej się dowiaduje, co czeka takie tematy.

Bo np. więzienia też edukują i resocjalizują, tylko przede wszystkim skazanych. A po co robić zaraz wycieczki edukacyjne dla obywateli żyjących zgodnie z prawem. Czy też dla edukacji i przestrogi.