Czy AVG IS z HowBigDeal jest legalne?

Czy AVG IS http://www.howbigdeal.com/h/avg-internet-security-2015-1-year-freebie/ z wymienionej strony jest legalny do użytku domowego?

Skoro jest  udostępniony to czego miał by być nielegalny. Postępujesz zgodnie z instrukcjami  na stronie oraz podczas instalacji…

Dziękuję za pomoc.

Warto jednak zauważyć, że:

“Giveaway version gives no premium features and it’s suitable for Home use only.

Nie jest legalne. Zamówiłem ten deal od nich, sprawdziłem otrzymane numery licencji.

Dają trzy do wybrania sobie :smiley: co już samo w sobie jest bardzo podejrzane bo nikt aż takich hojnych giveaway`ów nie robi.

 

A te numery to - pierwszy z nich jest wygasłą licencją trial, bardzo starą. Pozostałe dwa to pirackie numery licencji ze starej puli. Wszystkie licencje AVG zaczynające się od znaków 8MEH (są na ok 500tys stanowisk i do lutego 2018) są nielegalne, pochodzą z keygena i dawno są zablokowane.

Program poprawnie się z nimi zainstaluje, a po kilku dniach otrzymacie monit, że używaliście wersji pirackiej, program zostanie skonwertowany do 30 dniowej wersji trial i będziecie zachęcani do zakupu legalnej wersji.

Dziękuję za pomoc. Idę kupić AVG IS :slight_smile: .

No i nowy klient avg nagoniony. SebaKomp miałby dostać płatny program za darmo w określonej czasowo promocji (legalnej)? To już lepiej wmówić, że legalne jest nielegalne i tam takie praktyki przedstawiciela firmy, która ma zysk ze sprzedaży. Arek_AVG_pl by się nawet wstydził, że znalazł naiwnych, ale…

HowBigDeal, to jest tylko jedna z pozycji i propozycji ze strony, gdzie w jednym miejscu jest wiele promocji ograniczonej w czasie płatnych programów 

http://giveawayradar.weebly.com/

 

AVG IS pobiera się wersję płatną i aktywuje się ją publicznie podanym serialem zaczynającym się na (IBY9X…) Licencja na rok, chyba że ktoś już korzystał z triala tego programu.

 

Prawie 60 dolców jest do zaoszczędzenia.

A jakże. Pobierałem avg i avasta, i inne programy z licencją na zawsze. Support avasta jeszcze po 11 mies przysyła mi oferty 50% zniżki na przedłużenie licencji na kolejny okres. To się opłaca i wcale nie jest trefne, najwyżej jakiemuś przedstawicielowi zbraknie drobnych.

 

O! AVG IS jest aktualnie do pobrania. Jeszcze. W radar aktualizują programy codziennie ok godz 16. Kilka lat już instaluję programy z promocji na radarze i nigdy nie trafiło się, że coś jest trefne.

 

Trefne bywają intencje, ale to już inna bajka. Naprawdę szanowani producenci programów wystawiają promocje i nikt tu nie kłamie, chyba, że jakiś haker na podrobionej stronie wciska fake soft…

 

Dokładnie, z podanej strony promocji przekierowuje na płatną wersję strony AVG http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=pl&u=http://www.avg.com/gb-en/download.prd-isc&usg=ALkJrhjYkDWxT6PV1hbtMhfHwNr_Ic0-Xg

Co tu podejrzanego?

Nie kupiłem. To był tylko żart XD. Na razie nie zamierzam instalować (chciałem się tylko dowiedzieć, czy to jest legalne), ale dziękuję wszystkim za pomoc.