Czy Bearshare ma w sobie wirusy?

Mam pytanie. Czy program bearshare (obojętnie jaka wersja) ma w sobie jakieś wirusy bądź spyware ?? Czy w ogóle istnieje jakaś wersja tego programu co nie ma syfu ??

sam program nie ma ale nigdy nie masz pewności co użytkownicy zamieszczają w plikach *.exe , zip…

tak ma w sobie wirusy

raz program antywirusowy wykrył mi wirusa w bearshare

Adware dlatego ze są reklamy

pewnie avast :x djarta to nie wirus tylko reklamarz . avast stara się często za dużo wykryć

ma jakieś reklamy, czyli spyware, bądź adware, nie mówiąc już o pobieranych plikach

To chyba dobrze…?

Podobno wersja Lite , nie ma.

ma cośtam ale ja używam bearshara już kupe lat i nigdy nic mi on nie spowalniał ani zrąbał mozesz uzywac spokojnie :smiley:

no nie zawsze bo niektórzy kasują pliki bo “im avast wirusa wykrył” a potem żałują

Owszem BearShare ma jakies elementy szpiegowskie w sobie ale jest to program dobry do mp3-ójek polecam. Ja korzystam z niego i jestem zadowolony.

Każda bezpłatna wersja ma adware itp. (jedynie wersja płatna ich nie posiada)

Jednak jakiej byś nie zainstalował to większość antywirusów wykryje Ci syf (po prostu mają taką regułę że jak znajdzie pliki BearShare to oznacza jako wirus)

Ma w sobie moduły reklamowe, które zostają wykryte przez skanery antywirusowe… jednak nie polecam tego programu…

Nie ściągaj plików z rozszeżeniem .exe. Najlepiej miec jeszcze jakiegoś antywirusa. Ja mam KIS 6.0 i wszystko jest ok. :slight_smile:

ale czasem nawet najlepszy antywir nie pomoże, zresztą wiele plików zapewne i tak nie chodzi…

Zawsze można zmienić program ;p

Jak ściągałem Bear Share 6.0 to program Kaspersky Internet Security 6.0 wykrył mi:adware-nota virus.adware.win32.softomate.A gdy z tej samej stronki ściągałem starszą wersje to nie miała wirusów

pobrałem starsza wersję bearshare 525 no i avast nic nie wykrył tylko spybot uważa cały program za syf i chciałby go w całości usunąć. A więc narazie nie będę go usuwał.

No i Spybot ma rację.

Ty pewnie też , tylko że bearshare to jendyny normalny program (dużo znajduje i szybko rusza) bo przy eMule to mozna doczekac emerytury

To ty tylko znasz te dwa programy p2p ??

Bearshare korzysta z Gnutelli (ale nie tylko o jeden) i w tym tkwi jego “moc” :slight_smile:

Wiesz wacek4 pierwszy prog. z jakiego korzystałem to była Kaza , Bearshare , Ares (obecnie tez korzystam) i inne (łącznie z eMule) ale bearshare najbardziej mi odpowiada - może troche przez sentymet ale tak czy siak , jest szybki

Złączono Posta : 16.07.2007 (Pon) 18:32

A co do

to są moim zdaniem dwie skrajności