Czy będę zadowolony? (monitor LCD)

http://www.agito.pl/index.php?pid=22340

Zdaję mi się, że ten monitor ma dość dobre parametry. A co Wy na to? Czy za podobną cenę mogę mieć coś lepszego?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam. 8)

Całkiem dobre parametry ma :slight_smile: Do robienia większości rzeczy na kompie powinien być ok :wink:

Myślę, że ma nawet dobry czas reakcji, do gier będzie w sam raz :slight_smile:

Jeżeli wzorować się na parametrach to monitor bardzo dobry, a czas rekacji do gier w zupelności wystarczający (moj lcd tez ma taki i jest bardzo dobry :wink: )

Co masz na myśli? Czy uważasz, że parametry te są ‘nie teges’ - znaczy jakieś nieprawdziwe, czy cuś? :evil:

Nie, jeżeli nie ma żadnego przeklamania w nich to bierz, bo są bardzo dobre :wink:

Produkt z “niższej półki”. Chociaz zgadzam sie z toba za ta cene raczej nie kupisz nic lepszego.

Tommekx : raczej średniej…

Niby dlaczego? Matryca TF na pewno, wiec nie ma co wymagac po tym monitorze

W takim razie jaką 17`` w tym zakresie cenowym mi polecacie?

Za 1000 zł z czystym sumieniem to trudno coś polecić - ale Samsung ma dobre monitory więc warto je kupować.

Wrzuć sobie wybrany model do googli i poczytaj o nim opinie.

Tommekx : a no dlatego że monitor z niższej półki to raczej nie samsung to po 1, a po 2… jest wieeeele monitorów jeszcze gorszych i jak je nazwiesz ? b.niska półka ? :smiley:

Ja w ogóle nie polecam paneli LCD Samsunga, ponieważ często Samsungi mają dziwne jasne pasy dookoła. Już widziałem 3 monitory i każdy to miał.

zciwo : to od lamp prawdopodobnie, niestety ale tak czasami jest :confused: ja np: w acerze mam a ciut mniej niedoświetloną górną część monitora, jakoś to nie przeszkadza i prawie się nie zauważa… ale jest :stuck_out_tongue: Niestety większość LCD ma takie kłopoty.

No jak dla mnie to trochę denerwujace. Na szczęście w LG tego zjawiska niezauważyłem (przynajmniej w L1510S)

polecam z czystym sumieniem ten monitor , nie zawiedziesz się na nim :wink:

za ok 900zł kupic LG 1750SQ ma te same parametry a mniej kosztuje i lepsza firma :slight_smile: Sam go uzywam i nie ma żadnych problemów.

ludzie o czym w gadacie? Myslicie ze jesli w monitorze najwazniejszy jest czas reakcji? Tutaj sie liczy matryca, a WSZYSTKIE monitory lcd do około 1400 zł to matryce TN lub TF wiec HitcH powiedz mi czym ten monitor sie wyroznia. A jesli uwazasz ze LG to lepsza firma, to wydaje mi sie ze sie mylisz, z tego co wiem to wieksza popularnoscia ciesza sie konstrukcje samsunga. A poza tym chyba wiesz ze kazda firma ma lepsze i gorsze konstrukcje.