Czy bedzie 9600gt dzialać?

(Greqmaster) #1

czy bendzie działać Zasilacz MC-350 ATX 2.0 PFC 350W przy karcie 9600gt

(Ace Ventura) #2

myślę, że powinien to udźwignąć

(adam749) #3

Nie. Musisz wsiąść min. 500W. Polecam OCz StealthXStream 500W SLI.

Czytałem gdzieś że ona potrzebuje min. 500W.

(Ace Ventura) #4

zmień źródło 8800gt pobiera więcej mocy a potrzebuje zasiłki 400w

(SolelyRose*) #5

Ty masz ten zasilacz, ty chcesz kupić?

(adam749) #6

Jak tak to sorry.

Parę miesięcy kupowałem tą grafe i przeglądałem sklepy internetowe i na jednym pisało że potrzebuje zasiłki minimum 500W.

(Cosik Ktosik) #7

Można wszystko wyliczyć: http://www.extreme.outervision.com/index.jsp

450W tyle podaje gigabyte, ale jak się bierze zasilacz w rodzaju Feel, tracer :wink:

(Greqmaster) #8

chce kupic

(Cosik Ktosik) #9

greqmaster , sprawdź sobie na kalkulatorze, który podałem wcześniej, czy Modecom MC 350W (nie modecom Feel) wystarczy do Twojej konfiguracji.

(Ace Ventura) #10

a ile chcesz wydać maksymalnie na zasiłkę ???

Podaj resztę sprzętu

(Paweł3779) #11

Bez przesady. :o MC-350 powinien wystarczyć. To dobry zasilacz. Ewentualnie weź jakiś zasilacz 400W. :wink:

(Ace Ventura) #12

można wziąć Chiefteca GPS-400-AA ale tak jak już mówiłem z początku mc-350 powinien dać rade

(Cosik Ktosik) #13

Jest też Modecom MC 400: http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/101278

(Darth ReX) #14

GPS-a sobie daruj, MC 400 jest od niego lepszy. Jak chieftec to tylko CTP, CFT.

(SolelyRose*) #15

co ty w ogóle proponujesz ??

powinien, ale chyba lepiej być pewnym dalszej rozbudowy peceta bez kolejnej zmiany zasilacza.

(Ace Ventura) #16

podaj mi jakiś powód albo info, że Chieftec GPS-400 jest gorszy od modecoma mc-400

(SolelyRose*) #17

Patrz choćby na linie 12V.

(Darth ReX) #18

Ta... Poza tą linią wiele GPS-ów jest walniętych - źle trzymają napięcia i są głośne. Te 3 wady chyba są wystarczające, by go zdysklasyfikować, bo przy modecomie to wygląda żałośnie, co?

(Cosik Ktosik) #19

I dodatkowo dość często piszczą cewki. Co z tego, że wyciszyłem obudowę, jak Chieftec GPS-400AA-101 A potrafił cicho piszczeć.

Dodatkowo te nie trzymanie napięć, jak pisał Darth ReX. Te dwie rzeczy były powodem wymiany tamtego zasilacza (chociaż też na Chieftec).

(Ace Ventura) #20

niektóre z tych powodów bardzo mnie rozśmieszyły ale już nie będę robić wojny :wink: