Czy bedzie 9600gt dzialać?

czy bendzie działać Zasilacz MC-350 ATX 2.0 PFC 350W przy karcie 9600gt

myślę, że powinien to udźwignąć

Nie. Musisz wsiąść min. 500W. Polecam OCz StealthXStream 500W SLI.

Czytałem gdzieś że ona potrzebuje min. 500W.

zmień źródło 8800gt pobiera więcej mocy a potrzebuje zasiłki 400w

Ty masz ten zasilacz, ty chcesz kupić?

Jak tak to sorry.

Parę miesięcy kupowałem tą grafe i przeglądałem sklepy internetowe i na jednym pisało że potrzebuje zasiłki minimum 500W.

Można wszystko wyliczyć: http://www.extreme.outervision.com/index.jsp

450W tyle podaje gigabyte, ale jak się bierze zasilacz w rodzaju Feel, tracer :wink:

chce kupic

greqmaster , sprawdź sobie na kalkulatorze, który podałem wcześniej, czy Modecom MC 350W (nie modecom Feel) wystarczy do Twojej konfiguracji.

a ile chcesz wydać maksymalnie na zasiłkę ???

Podaj resztę sprzętu

Bez przesady. :o MC-350 powinien wystarczyć. To dobry zasilacz. Ewentualnie weź jakiś zasilacz 400W. :wink:

można wziąć Chiefteca GPS-400-AA ale tak jak już mówiłem z początku mc-350 powinien dać rade

Jest też Modecom MC 400: http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/101278

GPS-a sobie daruj, MC 400 jest od niego lepszy. Jak chieftec to tylko CTP, CFT.

co ty w ogóle proponujesz ??

powinien, ale chyba lepiej być pewnym dalszej rozbudowy peceta bez kolejnej zmiany zasilacza.

podaj mi jakiś powód albo info, że Chieftec GPS-400 jest gorszy od modecoma mc-400

Patrz choćby na linie 12V.

Ta… Poza tą linią wiele GPS-ów jest walniętych - źle trzymają napięcia i są głośne. Te 3 wady chyba są wystarczające, by go zdysklasyfikować, bo przy modecomie to wygląda żałośnie, co?

I dodatkowo dość często piszczą cewki. Co z tego, że wyciszyłem obudowę, jak Chieftec GPS-400AA-101 A potrafił cicho piszczeć.

Dodatkowo te nie trzymanie napięć, jak pisał Darth ReX. Te dwie rzeczy były powodem wymiany tamtego zasilacza (chociaż też na Chieftec).

niektóre z tych powodów bardzo mnie rozśmieszyły ale już nie będę robić wojny :wink: