Czy będzie działać Ati Radeon HD4850 na mojej płycie?

Witam, czy ta karta graficzna będzie działała na mojej płycie głównej Intel DG3BUC, zasilacz Amacrox Warrior 350, trzeba go wymieniać ???

Pozdrawiam

Skoro posiadasz Gigabyte GeForce 8600gt, to Masz płytę z PCI-E, a zatem i ta karta będzie chodzić.

Dziwne, ale google milczy o tej płycie, możesz uruchomić Everesta Ultimate. Z sekcji Komputer->Podsumowanie, spisz:

  • Nazwa płyty głównej

  • Mikroukład płyty głównej

jak na radzia to zasilacz trochę za słaby

Ok, to jak wrócę do domu to podam, a co z zasiłką ??

A na jakiego wymienić ??

jaki fundusz?

Nie wiem, Tatuś nie mieszka ze mną (rozwód) więc on kupuje radka. A ja zasiłke.

Hmm. tak ze 160zł

http://www.ceneo.pl/668597

MC500 ma słabą +12V, lepiej dołożyć z 30 zł do OCZ 500W.

A płyta ma nazwę Intel DG33BUC

Intel® Desktop Board DG33BU Classic Series

http://www.intel.com/Products/Desktop/M … erview.htm

4850 ledwo 100W bierze… po co miałby 350’tke dobrą zmieniać?

Hmmm…

Do HD4850 rekomendowane jest 450W.

To wymieniać zasiłkę ?

Nazwa płyty głównej Intel Buffalo Creek DG33BU (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Mikroukład płyty głównej Intel Bearlake G33

Feel 450’tka chyba żeby nie wybuchł, producenci zawsze z kosmosu wymagania biorą… przecież ten zestaw ledwo 250W będzie brał… a pewnie nawet tyle nie osiągnie…

W gazecie CDA widziałem jak do zestawu z HD 4850 włożyli Modecoma MC 350 W czyli powinien dać radę

Siema, otworzyłem obudowę, to mój zasilacz AmacroX Warrior AX400-PNF

350W przy markowym zasilaczu wystarczy, możesz kupować tego Radeona, a zasilacz nie koniecznie już musisz zmieniać.

Witam, facet który składał mi komputer powiedział, że zasilacz trzeba wymienić na 500W. Nawet jeśli nie wymienię to musi on mi włożyć tę kartę, bo na obudowie nie ma plomby, ale na resztę mam gwarancję i nie chciałbym jej stracić.

Pozdrawiam

czy karta graficzna bedzie działac na mojej płycie głownej P5LD2SE/C?

Tak, będzie działać. Upewnij się tylko, że Masz odpowiedni zasilacz. Jak Masz wątpliwości, to podaj producenta+moc.

dzieki za pomoc to se ja kupie =D>