Czy będzie na tym łączu chodzić 6 mb/s Neostrada

image_id: 3414 .S/n margin jest około 35 a w szczycie 31-32 ,Max rate wynosi od 7200 w szczycie do 9300 Kbps .Dodam jeszcze ze w porównaniu z modemem od TP S/n margin poprawia się nawet o 5db ,ale wzrasta tłumienie line o 6 db .Ale Router jest stabilniejszy ,testowałem na bardzo tłumiącym kablu router synchronizował a modem nie .Modulacja obecnie G.dmt ,jak wiadomo nawet gdy u mnie wprowadzą Adsl2+ to podniesie się S/n margin a tłumienie line nie opadnie.I tu moje pytanie czy teraz czy w przyszłości na linii ponad 3 km mam szanse na neostrade 6mb/s .

https://www.netiaonline.pl/skantarek/standard/start.do tu możesz sprawdzić czy pójdzie

Mazek ,Niby pójdzie tylko 1mb/s ale jest jeszcze taki parametr ADSL_TYPE = ADSL2+ czyli moja centrala jest nowoczesna .Sporo małych warsztatów w mojej okolicy ,mi technik nie pozwolił na 6 mb/s ,czyli co lepsze łącza dla przedsiębiorców .Taka demokracja w wykonaniu TP.A jestem w zasięgu WiMAX od Netii a żadnego masztu nie widzę.

Tu tez jest teoretycznie

! raz ak sprawdzałem to miałem max 20Mbps i 8900m d centrali

Jak zamówiłem 10Mbps to teraz mi pokazuje max 10Mbps i do centrali mam 1800m hehehe

w TP nadal twierdza ze teoretycznie mogę mieć 20Mbps i do centrali mam nie cały kilometr.

PS: Zadzwoń do TP I zobacz co ci wiedza. Jeśli 6 może pójdzie to zamawiaj i sie przekonasz wtedy w najgorszym razie będziesz miał ok 4Mbps za 64zł a jeśli będzie cie rozłączać to zgłosić reklamacje i przejdziesz na mniejsza opcję.

Mi się zdarzyło rozmawiać z fajnym technikiem konsultantem co powiedział ze jest coś co nazwał widełkami i mogą synchronizować jakoś na mniejsza opcje np 5Mbps (czy to prawda nie wiem )

cholinex w mojej okolicy wskazania tej strony są prawidłowe ,problemem w tym ze miałem zmienną synchronizację na modemie .Kupiłem router i jest Max rate ponad 7000 kbps przez całą dobę ,a na modemie spadało do 4000 kbps .A między czasie technik stwierdził na centrali ze nie ma szans na więcej niż 1mb a w granicach 1km od centrali mają nawet 10 mb/s ,czyli mi nie może dać lepiej bo innemu pójdzie gorzej.Szkoda ze wcześniej routera nie miałem .Z tego rozumiem ze technik ma więcej do gadania niż centrala TP.