Czy będzie w tym roku HotZlot 2020?

:frowning: witam no tu Leszek i jak co roku temat HZ !

2 polubienia

Pomoc ma być transmisja online na Teams

3 polubienia

Hot Zlot 2020 będzie pewnie przeniesiony na rok 2021 … jak Olimpiada :person_fencing::golfing_man::surfing_man::swimming_man::horse_racing::weight_lifting_man::basketball_woman::biking_man::man_cartwheeling::men_wrestling::man_playing_water_polo::man_playing_handball:
Bo inaczej to będzie Covid Zlot :sneezing_face::face_vomiting::face_with_thermometer::face_with_head_bandage::woozy_face::mask::dizzy_face::man_health_worker::woman_health_worker::scream::skull_and_crossbones:

2 polubienia

Pewnie tak - tylko nie 2020, a po prostu 2021.

Może zorganizują 2 lub 6 dniowy…

2 polubienia

Leszku, widzę, że jak zwykle nie umiesz się doczekać?! :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja też nie mogę się doczekać :stuck_out_tongue:

W innym poście wspomniałem jak będzie prawdopodobnie wyglądał HZ. A tak serio, nie liczyłbym na HZ już i to nie z powodu tej całej pseudo epidemii. To jest już WP, nie DP. @tomekb ma juz w pompie co tu się odjaniepawla :wink:

1 polubienie

Proponuję przeprowadzić HotZlot metodą korespondencyjną. Nie bardzo wiem jak to zrobić ale jest tu dużo specjalistów więc wspólnymi siłami coś się wymyśli :smiley: :stuck_out_tongue:

5 polubień

Sok jablkowy, złocisty zawsze można wysłać w paczce kurierem :slight_smile: I wspólna impreza na Hangouts, akurat pomieści 100 osób, chyba że DP się szarpnie to więcej :slight_smile:

1 polubienie

…i wszyscy się zmieszczą

1 polubienie

hura ,

1 polubienie

nie wszyscy mają kamerki ;(

a tu masz rację…

Masz furaka a nie masz kamerki?

:thinking: furaka

ale tu są tylko 4 osoby ? :crazy_face:

Może to Ciebie naprowadzi na trop:
https://forum.gazeta.pl/forum/w,14718,19066782,19066782,Mam_nowego_furaka.html

Zawsze można zorganizować lokalne spotkania np użytkowników z Krakowa, Wrocławia czy Warszawy.

2 polubienia

To z Krynicy -Zdrój będę tylko ja…