Czy będzie w tym roku HotZlot 2022?

Ok, przekonaliście mnie :wink:

Ostatni HotZlot w jakiś sposób dał nadzieję, że będzie to HotZlot jak sprzed przejecia przez WP? Przecież to była impreza dla „redakcji”, a nie dla użytkowników…

@LORDEK Cześć. Gdzieś byłeś jak nie było Cię tyle czasu na forum DP?

Pozdrawiam!

Ciągle w domu. Jakoś totalnie przestałem się angażować w ten portal i tak jakoś minęło. Z najważniejszych rzeczy to się hajtlem w zeszłym roku i to w sumie tyle.

2 polubienia

Pozdrowienia i wszystkiego najlepszego :beers:

1 polubienie

@LORDEK Moje gratulacje. Ale będziesz pamiętać o społeczności DP i czasami tu zaglądać? Szkoda że już nie jesteś moderatorem.

Pozdrawiam!

1 polubienie

Nowa żona zabrania siedzieć na forum? :wink:

Jak sobie przypomnę. Teraz se przypomniałem odnośnie przejęcia Antyweba przez Polsat i z ciekawości tu zajrzałem. Jest gorzej niż ostatnio i tu chyba nie ma nawet czego ratować.

Jeszcze jako narzeczona lubiła jak tu przesiadywałem, bo widziała, że mi to frajdę sprawia, nawet chciała bym se pojechał na Hot Zlot co ostatecznie nie wypaliło, ale pewnego dnia miałem po prostu dość. To co się działo z portalem po prostu sprawiało, że odechciewało mi się jakiegokolwiek wkładu w to miejsce. Pompujesz w to miejsce jakieś wartości, a to i tak coraz szybciej się degraduje.

Wiem, że poszedłem tak bez słowa, no ale czułem, że tracę tutaj czas i nerwy.

3 polubienia

Kolejny serwis do ubogacenia i objęcia moderacją - niewidką, czyli do zaorania :stuck_out_tongue_winking_eye:

Z portalu i blogów w zasadzie nie da się już korzystać. Forum stało się ostatnim skrawkiem cienia przeszłości.

2 polubienia

@LORDEK Masz rację. Szkoda że z dawnego DP została praktycznie tylko nazwa.

Pozdrawiam!

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.