Czy będzie w tym roku HotZlot 2022?

Czy i gdzie będzie tegoroczny HotZlot?
Na stronie głównej (Redakcja - dobreprogramy) jest wspomniane o hotzlotach.
Wczoraj mi się właśnie śnił, że byłem jego uczestnikiem :slight_smile:
Pozdrawiam

1 polubienie

Raczej będzie dla społeczności WP. Z DP hotzlot pozostała tylko nazwa

1 polubienie

WP nie ma społeczności. Ma masę użytkowniczą :wink:

4 polubienia

Hmm faktycznie DP pomału znikają. Trudno nie można zobaczyć co dany użytkownik pisał na stronie głównej, ale że ja nawet swoich teraz nie widzę gdzie są moje wpisy? Dodane jako ulubione programy zniknęły. Zaraz na forum całkowicie zginie historia moich postów? Pandemia się później zakończyła niż kanał YT Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2021 - YouTube. @Kristov_pl gdzie jesteś? Czy jest możliwa reaktywacja FAMME HOTZLOT?
Pozdrawiam wszystkich, których pamiętam i nie pamiętam z HZ18,HZ19.

2 polubienia

Pewnie najwięcej zależy czy wylosowane 150 osób zgodzi się na niewygodną lokalizację i rzeczywiście wpłaci wpisowe „50 zł”.

Bo redakcja może myśleć, że wylosowani robią szopkę to oni idą w 3 live streaming byznesowy.


Niby już komorkomania.pl i gadzetomania.pl mają te same CMS-y (jeszcze trzeba zmigrować fotoblogię) - wtedy może okazać się, że losowanie podzielą po 30 osób na portal jak w tych pozostałych czterech (polygamia.pl) są zarejestrowani użytkownicy a nie tylko anonimy.

@Snow_Rainy Jak wygląda sprawa?

Nie jestem już związana z DP, także sugerowałabym pytać o tę kwestię @o.zio albo @Kristov_pl :wink:

Z poślizgiem spieszę z odpowiedzią - HotZlot jest w katalogu naszych możliwości i nie wykluczamy powrotu do realizacji takiej imprezy, jednak w tym roku skupiamy się na czymś innym. Już niedługo wrócimy ze szczegółami oraz - mamy nadzieję - ciekawymi treściami i atrakcjami dla Was.

1 polubienie
1 polubienie

A z WP?
A z naszym forum?
Wojtek też, czy tylko Ty?

@Snow_Rainy

Jeżeli chodzi o mnie, to społeczność zawsze pozostaje w mojej pamięci, ale w WP już nie pracuję :slight_smile:
Wojciech nadal pozostaje w IT. Póki co, przyszłość pokaże co dalej :smiley:

@Snow_Rainy Z ciekawości - będziesz nadal adminką forum DP? Kto będzie odpowiadał za kontakt społeczności z redakcją DP?

Pozdrawiam!

1 polubienie

HotZlot utraciło już miano elitarnej imprezy. To już nie to samo. Organizator inny, zaproszeni działacze to przede wszystkim redakcje podległe pod WP i kilku aktywnych gości. HotZlot to teraz tylko nazwa która przeszła z cesji DP-WP.

@Snow_Rainy nie ma już w naszym zespole, jak napisała wyżej. Forum zostanie usystematyzowane, ale mamy na tapecie całą masę spraw bieżących, które - niestety - są w tym momencie ważniejsze. Nie jestem w stanie podać żadnych terminów, nawet orientacyjnych, ale wiedzcie, że nie zapominamy o Was.

Odpowiadając na pytanie zadane w temacie wątku „Czy będzie w tym roku HotZlot 2022?”
Ale po co?

By pooglądać sobie filmiki z redakcjami serwisów WP?
Dla beki?

Aby oddać hołd marce wp, wysłuchać kazań o tym jakie to wp nie jest wspaniałe i najlepsze. zrobić grupowe zdjęcie, kilkudziesięciu osób w koszulkach wp z długopisem z logo wp w ręku i smyczą z logo wp na szyi… :wink: Coś a’la msza :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nazwa została, reszta już się nie zgadza. Dobrze, że Pirata nie przerobili

Myślisz, że znalazłoby się tylu chętnych?

1 polubienie

Nie wiem, fantazjowałem sobie :wink: