Czy bezpiecznie zainstalować Vista Transformation Pack?

Czy mogę na Windows XP (Service Pack 3) bezpiecznie zainstalować Vista Transformation Pack 8.0.1? Czy jest to bezpieczne? Czy może coś się zepsuć? Czy mogę go później bezpiecznie usunąć? Czy trzeba jeszcze zrobić kopie systemu i rejestru czy już nie trzeba?

mimlad ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

lepiej utwórz puntk przywracania bo ten pakiet nie jest zbyt bezpieczny!!!lepiej Vista Inspirat 2.1.0 . mam i nie narzekam!!

Ten program strasznie zamula kompa. Ja polecam Vista Inspirat 2, bardzo podobny do visty, a Vista Transformation Pack… u wielu osób kończy się przeinstalowaniem windowsa, ale jak będziesz miał szczęście to pójdzie odinstalować.

Również odradzam, instalowałem i skończyło się formatem. Tutaj masz 2 topiki na temat zmiany wyglądu XP:

viewtopic.php?f=6&t=234139&p=1540828&hilit=vista+inspirat#p1540828

viewtopic.php?f=7&t=223248&p=1474131&hilit=zmiana+wygl%C4%85du+xp#p1474131

Lepiej nie instaluj tego bo później możesz mieć kłopoty z systemem.Na forum było kilka tematów o tym i sporo osób miało kłopoty po instalacji Vista Transformation Pack.

Vista Inspirat jest najlepszym rozwiązaniem. Co prawda nie będziesz miał tyle bajerów ile w Vista Transformation Pack, ale będziesz miał system bo VTP jest znane z jego niszczenia .

Nie jest bezpieczne instalowanie pakietów zmieniających wygląd Windows.

Jednynie użycie styli po podmianie uxtheme.dll jest bezpieczne.

Tak.

Każdy program może powodować błędy, a szczególnie tego typu pakiety jak VTP. Sam przez dwa miesiące użytkowania nie miałem z nim większych problemów.

Oczywiście, że może. Chociaż jeżeli zainstalujesz go poprawnie, nie powinno.

Nie miałem żadnych problemów ani z jego odinstalowaniem ani po odinstalowaniu, więc można.

Nie trzeba, chociaż to nie jest zły pomysł.