Czy buda PGS VS-9 zmieści Macho?

Witam.

Składam nowy komputer (i5 2500K, Płyta prawdopodobnie MSI Z77A-G45 lub P67 Pro3 B3). Miało iść chłodzenie THermalright HR-02 macho i bardzo mi na nim zależy. Pierwotnie obudowa miała to byc CM Elite 370 i mam sprawdzoną informację ,ze tam Macho sie mieści. Ale co do obudowy zmieniłem zdanie i najbardziej spodobała mi się ta:

http://www.proline.pl/?p=AER+PGS+VS-9+A

A w jej przypadku nie mam pewności, czy Macho się zmieści :frowning: Nie ma ktoś z Was tej budy? Bo jeśli tak, to bylibyście w stanei mi podać, czy sie zmieści (wymiar po prostu, no chyba, że ktoś też ma Macho :E).

http://www.proline.pl/?p=TR+HR-02+MACHO+REV2

Tu są wymiary coolera. Z tego co wiem, do Elitki mieści sie na styk. A ma taką samą szerokość jak ta PGS-VS 9.

No chyba, że ktoś ma jakąś inną propozycję obudowy do 250zł. Z tym, że ogranicza mnie wysokość 43cm (max 45, ale musiałbym przerabiać półki w meblach :/). Zastanawiałem się jeszcze nad Thermaltake Commander MS-i, ale przeczytałem o niej raczej niepochlebne recenzje.

Proszę, pomóżcie :wink:

Wybacz ale takie wąskie “sitko” w takiej cenie to jakieś nieporozumienie…Weź już Gladiusa 800, tam HR-Macho wchodzi na 1000% :slight_smile:

  1. Ten gladius nie ma USB 3.0, a przydałoby się jednak :confused:

  2. Ta obudowa jest… ładnie to ujmując, niezbyt urodziwa. Nie wymagam wiele od obudowy, lata mi, czy śledzie są wyłamywane, czy okablowanie jest ukryte, czy tłumi wszystkie odgłosy. Chciałbym tylko, żeby jakos się prezentowała, dobrze byłoby, żeby miała jednak USB 3.0, no i żeby ten Macho sie zmieścił :confused:

Jak ktoś ma jakąś propozycję do 250zł to zapraszam do napisania odpowiedzi :smiley: