Czy call of duty 2 pójdzie na moim kompie?

(system) #1

konfg. kompa Sempron 2400+, 256 ram, radeon 9550! oczywiście wpisywalem w google ale na każdej stronie jest inacze :? :? :?

(PaPuX) #2

Poleci aż się będą wiury sypać :lol:

(system) #3

Mi Call of Duty 2 chodziło na sprzęcie: GeForce FX 5200, 512 ramu, oraz AMD Athlon 1700(taktowanie 1463). Jedyny problem to trochę mało ramu, ale mimo to, ta gra powinna smigac Ci smiało.

(pozdro) #4

Możesz spokojnie grać. Ja mam Pentium 2.4 FX 5200 512 RAm i bez problemu chodziło na max detalach

(Daniel515) #5

gierciu12 na takim kompie to ty nawet max detali nie zobaczyles. :stuck_out_tongue:

(Serus12) #6

myśle że Ci pójdzie mi poszło:))na kompie mojego kumpla pentium 4 1,6 ghz, 256 mb ram , 64 mb karta grafiki poszło

(Ford Fokus) #7

Gdybyś dołożył 256 RAM'u to moglibyśmy się zastanowić, a tak to ruszy, ale o jakiejś super grafice to nie myśl, bo 256 to za mało żeby poszaleć.

(Kiepas) #8

A co ma pamiec RAM do grafiki ???? Na radku 9550 z dobrym prockiem gra chodzi wspaniale no ale w tym wypadku ramy maja swoje do powiedzenia i wg. mnie 512mb do niezbedne minimum. W kazdym razie pograc bedzie sie dalo!

(Ford Fokus) #9

Nie tyle co do grafiki, ale co do jej płynności.

(Patryklibi) #10

napewno musi ci działać mój kumpel ma takie same podzespoły i mu działa.

(Kiepas) #11

Zalezy co sie rozumie pod pojeciem "pojdzie". Czy plynna gre w dobrej rozdzielczosci czy gre z 10fps na 640x480 :slight_smile:

Oto wymagania Call of Duty 2 podawane przez producenta:

* Wymagania minimalne:

Procesor: 1,4 GHz (Celeron/Duron)

Pamięć RAM: 512 MB RAM

Grafika: ATI Radeon 9200/GeForce 4

* Wymagania optymalne:

Procesor: 2,5 GHz (Athlon XP/Pentium 4)

Pamięć RAM: 1 GB RAM

Grafika: ATI Radeon 9800 XT/GeForce FX 5900

Jezeli spelniasz minimalne (nie spelniasz tylko pamiecia RAM) to bedzie dobrze

(system) #12

a ja mam 863 MHz 64 MB grafiki 384 MB RAM i mi smiga, na najmniejszych detalach smiga eleganco a jak troche podkrece i wylacze antywira itp to tez chodzi cacy :mrgreen: