Czy call of duty 2 pójdzie na moim kompie?

konfg. kompa Sempron 2400+, 256 ram, radeon 9550! oczywiście wpisywalem w google ale na każdej stronie jest inacze :? :? :?

Poleci aż się będą wiury sypać :lol:

Mi Call of Duty 2 chodziło na sprzęcie: GeForce FX 5200, 512 ramu, oraz AMD Athlon 1700(taktowanie 1463). Jedyny problem to trochę mało ramu, ale mimo to, ta gra powinna smigac Ci smiało.

Możesz spokojnie grać. Ja mam Pentium 2.4 FX 5200 512 RAm i bez problemu chodziło na max detalach

gierciu12 na takim kompie to ty nawet max detali nie zobaczyles. :stuck_out_tongue:

myśle że Ci pójdzie mi poszło:))na kompie mojego kumpla pentium 4 1,6 ghz, 256 mb ram , 64 mb karta grafiki poszło

Gdybyś dołożył 256 RAM’u to moglibyśmy się zastanowić, a tak to ruszy, ale o jakiejś super grafice to nie myśl, bo 256 to za mało żeby poszaleć.

A co ma pamiec RAM do grafiki ??? Na radku 9550 z dobrym prockiem gra chodzi wspaniale no ale w tym wypadku ramy maja swoje do powiedzenia i wg. mnie 512mb do niezbedne minimum. W kazdym razie pograc bedzie sie dalo!

Nie tyle co do grafiki, ale co do jej płynności.

napewno musi ci działać mój kumpel ma takie same podzespoły i mu działa.

Zalezy co sie rozumie pod pojeciem “pojdzie”. Czy plynna gre w dobrej rozdzielczosci czy gre z 10fps na 640x480 :slight_smile:

Oto wymagania Call of Duty 2 podawane przez producenta:

* Wymagania minimalne:

Procesor: 1,4 GHz (Celeron/Duron)

Pamięć RAM: 512 MB RAM

Grafika: ATI Radeon 9200/GeForce 4

* Wymagania optymalne:

Procesor: 2,5 GHz (Athlon XP/Pentium 4)

Pamięć RAM: 1 GB RAM

Grafika: ATI Radeon 9800 XT/GeForce FX 5900

Jezeli spelniasz minimalne (nie spelniasz tylko pamiecia RAM) to bedzie dobrze

a ja mam 863 MHz 64 MB grafiki 384 MB RAM i mi smiga, na najmniejszych detalach smiga eleganco a jak troche podkrece i wylacze antywira itp to tez chodzi cacy :mrgreen: