Czy CCC 8.7 to udana wersja sterowników?

Witam!

Mam do was pewne pytanie! Ostatnio zaszła u mnie potrzeba reinstalowania systemu, Zawsze robie to w ten sposób, że po zainstalowaniu sterów od płyty głównej instaluje starą wersje CCC z płyty od mojej grafiki a potem uaktualniam tą starą wersje jakimś nowym Catalystem. Z nowych sterów przygotowałem sobie CCC 8.6 i 8.7! Którą wersje zainstalowac? Wersje 8.6 już miałem i jest ok, ale 8.7 jeszcze nie miałem, ale zato słyszałem, że 8.7 nie jest udana! Co o tym sądzicie??

Zapewne skoro wyszła nowa wersja CCC to oznaczać powinno, że jest lepszą wersją niż poprzednia! Jadę na nich od kilku dni, ale ciężko stwierdzić czy jest lepsza czy gorsza ja nie widzę różnicy w stosunku do poprzedniej.

Ostatnio sporo tematów widnieje na forum z problemami z 8.7.Niektórzy twierdzą że są lepsze, inni że nie czują różnicy(jak kolega wyżej) ale chyba większość ma z nimi problemy.

Co do wyboru sterowników to sam musisz zainstalowac różne wersje i zobaczyć na których widzisz jakąś poprawę stabilności czy wydajności.Nie ma raczej reguły.

U mnie oprócz słabej wydajności i artefaktów, powodowały blue screen’e i zwisy kompa. Kompletnie nie współgrały z moją kartą. Obecnie mam zainstalowane 8.4 i z żadną grą nie mam problemów :slight_smile:

Problemy ze sterownikami są tylko przy crossfire. Ja mam 8.7 i nie widzę różnicy między 8.6 a 8.7. problemów żadnych nie mam.

Tak, ale jaką masz karte :>

PowerColor ATI Radeon HD 2600XT 256/128 GDDR3 Ma napisane w podpisie

Gdy ja miałem HD 2600XT to najlepiej pracowała na CCC 8.5!