Czy chłodzenie ASUS Silent Square EVO jest dobrę?

Tak jak w temacie.

Dodam że stockowe chłodzenie intela mi nie przeszkadza ale chciałbym mu jeszcze troszeczkę temperaturę obniżyć.

A ten asus to taniocha a wiec czy były by jakoś zauważalnie miejsze te temperatury?

Yyy taniocha ? On kosztuje 180 zł w/g tego co znalazłem… W tej cenie to już lepiej HR-02 Macho

Mieszkam w angli i tu jest tani jak barszcz :smiley:

Zaczął bym od tego że na swojego proca tego nie zamocujesz. A tanie bo wyprzedają.

W jakim sklepie byś to kupował i jaki masz budżet?

Poczytaj i wyczytaj

W zestawie jest uniwersalny clip na moją podstawkę też.

To mi się podoba i jeżeli by było dobre to to bym chciał kupić.

Pytam czy była by jakaś zauważalna różnica w temperaturach pomiędzy tym a stockowym intela?

Thank You

5 rurek cieplnych, masa aluminiowych żeberek, miedziana podstawa oraz wentylator 92mm - oto krótka charakterystyka tego chłodzenia. Śmigiełko będzie się kręcić maksymalnie 2,3 tysiąca razy na minutę a poziom hałasu ma nie przekraczać 22dB , jak wiadomo pomiary wykonywane przez producentów można włożyć między bajki co niniejszym czynię. Cały Silent Square EVO waży 745g i ma wymiary 120 mm na 105 mm na 146 mm. Moim skromnym zdaniem to tylko czcza gadanina ze strony Asusa bo taki cooler nie ma najmniejszych szans z chociażby Scythe Mugenem… chyba że cena będzie bardzo atrakcyjna

Jak już masz zamiar wymieniać to weż to tez cena ok. 53 funty

Thermalright HR-02 - Macho Rev. 2

tylko sprawdż wymiary obudowy

Wymiary:

radiator: 112(Szer) x 140(Gł) x 162(Wys) mm

wentylator: 160x140x26,5 mm

Kolego Turankantor13 zapomniałeś dodać że opis to cytat z innego fachowego artykułu na temat tego chłodzenia . Ale mniejsza z tym . Co do temperatur jakie powinieneś uzyskać kolego Erhe92 to na pewno będzie to skok w dół o jakieś 4-7 stopni , nie więcej .

No dokładnie opis dlatego poleciłem inne

Generalnie małe radiatory z wentylatorem w środku to dość kiepski pomysł. Przekonaliśmy się o tym przy okazji Freezera Xtreme rev. 2 :wink: