Czy Comodo AV to blokuje?

Oglądając coś na kinomaniaku trzeba pare razy kliknąć, zeby odtworzyć film. avast blokuje mi wyskakujące okienka, które włączają się gdy klikam na play. Zainstalowałem Comodo i on żadnego ostrzeżenia mi nie pokazał, a stronka z wirusem włączyła się normalnie. Myślałem z początku, że COMODO AV nie ma osłon w czasie rzeczywistym, ale okazało się, że ma. I własnie nie wiem, czy COMODO zablokował, raczej skoro się otworzyła stronka. Teraz zainstalowalem firewalla Comodo, ale chciałbym rownież AV z comodo, bo ma długą wykrywalność, ale chyba zostanę przy Avaście.

Używam comodo od 2 lat i mnie nie zawiódł,więc nie uwierzę w to co piszesz ,a co do avasta to się grubo zastanów ,miałem go tylko raz i skończyło się formatem.Pozdrawiam

Nie wierzysz? Skoro kłamię to po co zakładałem temat?

Avasta miałeś raz? A Comodo ile razy, hę ?

To, że ty coś zrobiłeś źle, że musiałeś walnąć formata to jest Twoja wina.

To, ze cos wyskoczylo ne znaczy, ze cos pobralo sie na dysk. Gdyby tak bylo Comodo by Cieo tym poinformowal. Innej drogi infekcji nie ma, wiec radze sie nie zachwycac ochronami www :roll:

tak jak pisałem kolego, avasta miałem raz i więcej nie chcę,bo bubel to niesamowity,jeśli chodzi o CIS jak pisałem mam go od 2 lat no i -JESTEM SZCZĘŚLIWY , czego i tobie życzę,i nie nadzieraj się na forum,bo chcemy ci pomóc! !!

PS: każdy wybiera co mu się podoba!

nie nadzieram się, to ty sugerujesz, że klamię, bo jesteś “wielkim” fanem Comodo i Twoim zdaniem on jest najlepszy.

mi Avast nic nie przepuścił, a skoro uważasz, że Comodo to zablokował masz na to jakiś dowód? żadne okienko nie wyskoczyło w zdarzeniu firewalla czy antywirusa

A ja spytam inaczej: jaki masz dowód, że masz wirusa na pc ? Kto ci powiedział, że na tej stronie są jakieś wirusy ? :slight_smile: Avast sypie sporą ilością fp, więc nie radzę się tym sugerować :slight_smile:

To że wyskoczył alert wcale nie znaczy, że nie przepuścił :slight_smile: Poza tym jeśli masz cały pakiet, to sandbox z reguły wszystko blokuje więc nawet najgorszym śmieciem bez ingerencji usera w działanie programu się ciężko zarazić :slight_smile:

Skoro ja mam avg(aktualnie), to muszę być fanboy’em avg ? Źle oceniasz ludzi, takie podejście cie zgubi :slight_smile: