Czy Comodo AV to blokuje?

(Kajot111) #1

Oglądając coś na kinomaniaku trzeba pare razy kliknąć, zeby odtworzyć film. avast blokuje mi wyskakujące okienka, które włączają się gdy klikam na play. Zainstalowałem Comodo i on żadnego ostrzeżenia mi nie pokazał, a stronka z wirusem włączyła się normalnie. Myślałem z początku, że COMODO AV nie ma osłon w czasie rzeczywistym, ale okazało się, że ma. I własnie nie wiem, czy COMODO zablokował, raczej skoro się otworzyła stronka. Teraz zainstalowalem firewalla Comodo, ale chciałbym rownież AV z comodo, bo ma długą wykrywalność, ale chyba zostanę przy Avaście.

(Tomj) #2

Używam comodo od 2 lat i mnie nie zawiódł,więc nie uwierzę w to co piszesz ,a co do avasta to się grubo zastanów ,miałem go tylko raz i skończyło się formatem.Pozdrawiam

(Kajot111) #3

Nie wierzysz? Skoro kłamię to po co zakładałem temat?

Avasta miałeś raz? A Comodo ile razy, hę ?

To, że ty coś zrobiłeś źle, że musiałeś walnąć formata to jest Twoja wina.

(morphiusz1) #4

To, ze cos wyskoczylo ne znaczy, ze cos pobralo sie na dysk. Gdyby tak bylo Comodo by Cieo tym poinformowal. Innej drogi infekcji nie ma, wiec radze sie nie zachwycac ochronami www :roll:

(Tomj) #5

tak jak pisałem kolego, avasta miałem raz i więcej nie chcę,bo bubel to niesamowity,jeśli chodzi o CIS jak pisałem mam go od 2 lat no i -JESTEM SZCZĘŚLIWY , czego i tobie życzę,i nie nadzieraj się na forum,bo chcemy ci pomóc! !!

PS: każdy wybiera co mu się podoba!

(Kajot111) #6

nie nadzieram się, to ty sugerujesz, że klamię, bo jesteś "wielkim" fanem Comodo i Twoim zdaniem on jest najlepszy.

mi Avast nic nie przepuścił, a skoro uważasz, że Comodo to zablokował masz na to jakiś dowód? żadne okienko nie wyskoczyło w zdarzeniu firewalla czy antywirusa

(Drobok) #7

A ja spytam inaczej: jaki masz dowód, że masz wirusa na pc ? Kto ci powiedział, że na tej stronie są jakieś wirusy ? :slight_smile: Avast sypie sporą ilością fp, więc nie radzę się tym sugerować :slight_smile:

To że wyskoczył alert wcale nie znaczy, że nie przepuścił :slight_smile: Poza tym jeśli masz cały pakiet, to sandbox z reguły wszystko blokuje więc nawet najgorszym śmieciem bez ingerencji usera w działanie programu się ciężko zarazić :slight_smile:

Skoro ja mam avg(aktualnie), to muszę być fanboy'em avg ? Źle oceniasz ludzi, takie podejście cie zgubi :slight_smile: