Czy coś jest usunięte z partycji systemowej C?

Mam prośbę o potwierdzenie lub zaprzeczenie, czy czegoś tu brakuje w partycji systemowej C (bez ukrytych folderów)?

brak_w_c.png

Zebrała u mnie grupa dowcipnisiów i zaczęła klikać jak mnie nie było i podobno jakiś folder skasowali, ale to nic pewnego. Ja natomiast nie pamiętam co tu dokładnie było. :frowning:

Chcę uniknąć przywracania systemu. Pliz!

A skąd mamy to wiedzieć. Jesteśmy jasnowidzami lub wróżkami ??

Najważniejsze foldery są ,a resztę to tylko ty możesz wiedzieć. Jeśli nie wiesz co tam miałeś to sprawdź dysk jakimś programem do odzyskiwania danych np.: Pandora Recovery.

misiek niedawno miałem przywracanie Windowsa z recovery, więc chodzi mi o układ ustawień fabrycznych. Ja nic nie dodawałem tu od tego przywracania. Więc jeśli ktoś ma fabryczne i nic nie dodawał, to proszę o porównanie. Windows 7 Home Premium 64-bit

Pierwsze dwa foldery są zbędne (możesz je skasować). Pozostałe są konieczne i to jest minimum co ma każdy w tym systemie (jak ma 64-bitowy system).

Pablo_Wawa dzięki za odpowiedź. Postraszyli mnie, że chodziło jakieś pliki konfiguracyjne ważne dla systemu. Że był jakiś komunikat. Widocznie coś im się przywidziało.

Ale:

  1. System Ci startuje

  2. Nie masz żadnych ostrzeżeń/komunikatów

  3. Wszystko działa jak wcześniej

Na usunięcie ważnych plików systemowych nie pozwoli sam Windows - jeśli się to robi spod tego systemu. Oczywiście można skasować jakiś folder z programem w “Program Files” (oraz tym drugim z x86) i wtedy czasami się ma takie ostrzeżenie, ale ponowna reinstalacja programu powinna załatwić sprawę.

Sęk w tym, że jak potem zamykałem system to na krótko mignął jakiś komunikat. Nie zdążyłem przeczytać. Tylko tyle, że był coś o jakimś błędzie. Natomiast system teraz działa i nie widzę nic niepokojącego.

Możesz spróbować poszukać komunikatu/zdarzenia (Komputer -> PPM -> Zarządzaj -> Podgląd zdarzeń -> Aplikacja i System).

(PPM - prawy przycisk myszki)