Czy coś nie tak w grach? Zestaw komputerowy

Witam.

Moj komputer:

Grafa - Palit HD4870 X2 2GB 256 PCI-E GDDR5

Ramy Ocz 4 gb

Procesor - Phenom II X4 940 s.AM2+ BOX

Płyta główna - Asus M3A32-MVP Deluxe ARD790 AM2

Monitor Benq E2200HDA 21,5 cala czy0iy w grach gram na rozdziałce 1920 na 1080.

Teraz moje pytanie. Jak to sie dzieje ze kolegi sprzet warty 3 tysiace i w kazdym z tych elementów słabszy o połowe ciagnie np Gta 4 all na medium, tylko na mniejszej rozdziałce, i nawet sie nie przytnie. A mi przy sprzecie za 5,5 tys nawet na medium sie tnie ze nie da sie grac? Wina sterów? Ja mam wiekszosc pod AMD a on ma procek Intel core 2 duo e8400, 2 gb ramu, i grafe GF 8800gtx. Czy ja mam pecha poprostu ze na najlepszym sprzecie od ati mi sie takie rzeczy dzieja ?:/. Testowali w Enterze mojego kompa i powiedzieli mi ze ma super osiagi lepszze od i7 i takie tam i ze jeszcze takiej maszyny nie składali to co nie ma kompa ktory udzwignie GTA 4? czy poprostu Ati robi kiepski sprzet?

pobaw się sterownikami masz b. dobry sprzęt… zainstaluj najnowsze catalisty itp, masz vistę czy xp??

Mam viste Ultimate z SP 2 . Co do sterów ktore polecasz? Niby mam te najnowsze… ale malutkie problemy mialem przy instalacji ich i nie wiem na dobrą sprawe czy sie zainstalowały te nowe z ich stronki czy tez przez te problemy czasmi nie zostały te co producent z płytka dorzucał. Bo niestety do grafy sterów jeszcze nie ma chyba . Najnowsze są pod 4800 ? a ja mam 4870 wiec kolejny smutek. p.s jak sprawdzic czy mam aktualne sterki ? :D:D

nie ma oficjalnego service packa 2 dla visty ty piracie jeden :stuck_out_tongue: wejdź na stronkę www.ati.com dział download i pobierz najnowsze stery.,

Ja nagrywałem systemu tylko sklep w ktorym kupowalem kompa xD. O jajaca xD mam service packa 2 xD. Ale to windows 64 bit jak cos. I wersja 30 dniowa oczywiscie xD. Nie wiem moze oni już maja SP2 xD. A co do sterów pobierałem najnowsze tylko nei wiem czy sie zainstalowały poprawnie. Jak to sprawdzic?

sprawdź w Dodaj/Usuń Programy (jak coś takiego w Viście jest, bo nigdy jej nie miałem ;))