Czy części będą spełniać wymagania gry?

Witam, mam zamiar kupić nowe części do komputera, a mianowicie : płytę główną Gigabyte GA-870A-USB3 , kartę graficzną MSI R6850-PM2D1GD5 Radeon HD 6850, oraz procesor AMD Phenom II X4 955. Co sądzicie o takim zestawie i czy wszystkie części są kompatybilne ? Ważną rzeczą jest to iż będę używał tego sprzętu do gry Battlefield 3 i chciałbym też wiedzieć czy te części spełniają wymagania gry. Pozdrawiam :slight_smile:

Wymagania sprzęt spełnia, ale nie licz na Ultra detale na Full HD :wink:

A co sądzicie o karcie Vertex 3D 471250502-7135 VX6850 1GBD5-DH.

Która byłaby lepsza, Vertex czy MSI ?

Lepiej ASUS albo Gigabyte :wink:

Myślisz że Gigabyte GV-R685OC-1GD byłaby dobra ? :slight_smile:

Si :slight_smile:

Co do płyty głównej to bierz ASRock 870 EXTREME3 2.0. Procesor AMD Phenom II X4 960T, natomiast co do grafiki to możesz jeszcze rozważyć wersję OC od Gigabyte (z chłodzeniem WindForce).

Jaką zasiłką chcesz to zasilić? Masz już jakieś typy pamięci RAM i dysku?

Szczerze mówiąc to dokładnie nie pamiętam już, jaki mam zasilacz, kupiłem go 2 lata temu. Jeśli chodzi o dysk to muszę zostać przy starym, 6-cio letnim sprzęcie bo niestety nie mam budżetu żeby kupić nowy :confused:

a co do RAM to myślałem nad Kingstonem albo GoodRamem.

Kam1x , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Podaj zasilacz bo to w sumie najważniejsze, bez dobrego zasilacza nie ma co kupować :stuck_out_tongue:

Mój zasilacz to Tagan superrock tg500-u33II 500W

Dodane 21.12.2011 (Śr) 20:43

Odświeżam.