Czy części do komputerów w Usa są takie same jak w Polsce

Mam pytanie dotyczące sprowadzenia komputera ze stanów. I mam właśnie kilka pytań do tego. Czy części sprowadzane w pełni działają na euopejskich komputerach, oraz jak rozwiązać problem innych parametrów prądu w USA i w Polsce czy wystarczy zmiana zasilacza?.(myślę tu o komputerze stacjonarnym)

po wymianie zasilacza powinno wszystko działać bez problemu części w większości są te same co u nas w sklepach

To co się może różnić oprócz zasilacza oczywiście?

nazwa producenta :stuck_out_tongue:

no i mogą być problemy z gwarancją jak by padło

niczym, ja mam lapa z usa :wink: wystarczy zaopatrzyć się w przejściówkę z gniazdka amerykańskiego na polskie.

Oraz cena :smiley:

Pamiętaj jednak że jest takie coś jak cło, i z tym trzeba sobie poradzić, może się okazać że po doliczeniu cła to co kupujesz wcale nie będzie taką okazją

patrząc na ceny lapów w usa (oraz na kurs dolara) to nawet po doliczeniu cła opłaca się kupić tam lapa, jednak najlepiej jest gdy się przewozi przez granicę (kontrolę na lotnisku) taki sprzęt jako własny :slight_smile: wtedy cła nie naliczą .

Nom, też na ebay.com patrzyłem za laptopem :slight_smile: Tak mnie kusi zacząć zbierać że… Jedyne co to byłby mały problem z gwarancją i paczka by chwile szła(akurat mi by wysłali stamtąd).

Ale laptop za 1000USD czyli niecałe 2500zł(+przesyłka) a w środku ma takie rzeczy jak na allegro patrze to za 4k złoty coś jak tam, czyli wartość w PL to jakieś 3.5k gdyby się dobrą ofertę znalazło.

Bo ja wiem. Jeśli wracasz z USA to się opłaca ale jechać, między innymi po lapa do USA to się nie opłaca.

Wysyłka jako “gift” i się nie płaci 8)

Sokol121

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Eh jakie cło ??? ja byłem w usa i przywiozłem PS2 za 100$ w walizce i nie było żadnego ale…

Ja bym CI radził kupić wszystkie części osobno… do walizki albo paczki i po problemie :stuck_out_tongue: