Czy czesto macie aktualizacje w VISCIE

Witam mam Viste Home Premium i mam problem mianowicie pytanie czy czesto macie aktualizacjie do Visty te WIndows Upadate ja ostatio jaka mialem to (CXT-Modems-PCISoftV92…)co dziwne od 4 dni nie mialem zadnych nowych aktualizacji a moze ja zle aktualizuje VIste jak mam ja aktualizowac ja robie to przez Windows Upadate

Po prostu nie ma na razie nowych aktualizacji.

jak dotej pory miałem 1 aktualizacje a reszta to są pakiety językowe, vista jest dostępna od niedawna więc może jeszcze niebyć aktualizacji.

Jedna to trochę za mało. Ja mam zainstalowanych 6 (wszystkie wyszły 29 stycznia), a reszta to faktycznie pakiety językowe.

Mam 4 dla Visty nie licząc Poczty Systemu Windows , Definicji Windows Defendera, Narzędzi Do Usuwania Złośliwego Oprogramowania, Sterowników i MS Office.

ja mam tak samo, i narazie zapowiada się tylko aktualizacja antyspamu do windows mail i do windows defender

a ja mam 6 w tym pakiet językowy angielski, właśnie zauważyłem.

a czego do aktualizacji uzywacie ktorego programu ja tylko windows upadate

wiesz innego nie ma

Nie rozumie Was trochę… Powinniście się cieszyc, że nia ma aktualizacji krytycznych itd. To znaczy, że nie wykryto jeszcze znaczących błędów i jesteście bezpieczni w miare.

Ja tylko lubie ‘Dodatki systemu Windows Ultimate’ przez Update :wink: