Czy da się grać w grę z PS3 na PC?

Czy za pomocą jakiegoś programu można odpalić grę, która jest na PS3 na komputerze stacjonarnym??

Nie da się, bo takie komputery, co by obsłużyły te gry z ps3 wyjdą gdzieś za 5 lat, może i więcej, po za tym nie ma chyba jeszcze takiego programu

z ps2 nawet ciężko a co dopiero ps3

są emulatory kture uruchamiaja gry z ps3 na kompa szukaj www.google.pl

Trochę mylna ta odpowiedz.

Komputery które pociągną gry na PS3 wyszły już dawno a mocniejsze jednostki prześcigały już mocą PS3.

Gry na PS3 szły by bez problemu na kompie średniej klasy z tym że emulacja zajmuje więcej czasu niż samo przetwarzanie programowe gry.

To jak ze znajomością języków odczytanie polskiego zdania zajmie ci kilka sekund ale tłumaczenie tego samego z japońskiego o 20 razy dłużej ale z tym samym skutkiem.

PS3 zna jeden język którym mówi ale z takim obcokrajowcem jak PC by sobie nie pogadała. Za to XBOX360 mówi w tym samym języku co PC. PS2 mówi w tym samym języku co PS3.

Programowanie jest zaczerpnięte z życia ludzkiego.

Wszystko co elektroniczne ma początek w człowieku.

Ale PS3 nie pociągnie gier z PC bo mielibyśmy wtedy pokaz slajdów :smiley:

Dokładnie to miałem na myśli, tyle że ja nie mam czasu na wymądrzanie (bez urazy) :smiley:

PaPuX cóż za filozoficzne podejście do programowania :stuck_out_tongue:

póki co nie ma emulatorów PS3 na PC i pewnie jeszcze długo nie będzie,

procesor zastosowany w PS3 to Cell, 8-rdzeniowy, 3,2GHz.

Jak sobie wyobrażasz emulację na PC-cie tego procesora nie wspominając o emulacji RSX (procesora graficznego porównywalnego z GF 7800x2, ale nie ma do niego dokumentacji)

Pozdrawiam

Ciężko tłumaczyć język który ma programowalne procedury.

Emulacja procesora jest bardzo prosta gdyż wystarczy podzielić jednostkę centralną procesora PC na 8 jednostek wirtualnych co niestety daje 4 razy wolniejsze obliczenia przy procesorze 4 rdzeniowym lecz nadrabiane przy częstotliwości taktowania oraz pamięci podręcznej np 6mb trzeciego poziomu.

i tu jest właśnie problem.

Dokumentacja jest znana ale nie zwykłemu klientowi który ma kupić konsole.

a wystarczyło powiedzieć zwykłe tak lub nie

No dobrze minęło już trochę czasu a komputery są już wystarczająco mocne więc ponawiam pytanie:
Czy za pomocą jakiegoś programu można odpalić płytę, która jest na PS3 na komputerze?
Pytam bo mam pełno płyt z ps3 ale dawno temu mi się popsuło a chciałbym sobie zagrać :smiley:

https://www.dobreprogramy.pl/RPCS-Emulator-Project,Producent,7708.html