Czy da sie grac w PES6 na winxp_sp2?

Wczesniej gralem normalnie i wszystko chodzilo,

…wczoraj zainstalowalem nowy system, dzis instaluje PES’a i…

pokazuje sie tworzenie nowego pliku opcji itd… daje sie nazwe… pozniej biale konami i jacys sponsorzy to co zawsze na poczatku… a potem CZARNO,… nie odpala sie ten filmik co sie bawi koles pilka… i dalej nie idzie… mial moze ktos cos takiego?

moj komp p4 2,8 768 ramu

karta radeon 9600 pro series cos takiego saphirre…

no przed formatem hulalo a teraz JEZU szlag mnie trafia! !!

Moze po instalacji SP2 system podmienil Ci sterowniki do karty graficznej. Postaraj sie sciagnac jedne z nowszych driverow, ale nie najnowsze. Pozdrawiam

miałem identycznie w pes4 i było dlatego że nie maiłem jakiegoś kodeka, chyba indeo potrzebnego do odtworzenia intra i gra się zacinała i dalej nie szła.zainstalowałęm wtedy k-lite mega codec pack i poszło od razu

No, mam zainstalowany najnowszy k-lite codec pack i tez nie idzie…

Kiedy probowalem odpalic gre na sterach ktore mialem dolaczone do karty graficznej … nie szlo, noi zainstalowalem juz wszystkie najnowsze stery do karty garifcznej ze strony ati… pozniej najnowaszego directx’a grudniowa odslone… no wszystko wszystko i nie idzie… :frowning: OCB ?

Jaka karta grafiki?? Spróbuj wykasować plik opmov z folderu dat w grze. Możesz także wklepywać na furiata Enter :smiley:

wszystko co zrobilem… KARTA GRAFIKI ATI RADEON 9600 pro saphire

Wczesniej gralem normalnie i wszystko chodzilo, wieczorkiem zrobilem format (zrobilem format i dalem na ten system plikow ntfs, a na pozostalych partycjach jest fat32, w ogole to w czyms przeszkadza? nalezaloby wszystkie partycje przekonwertowac na ntfs?) … zainstalowalem nowy system tym razem windowsa xp z sp2, dzis instaluje PES’a tak samo jak wczesniej (chyba) i odpalam i…

pokazuje sie tworzenie nowego pliku opcji itd… daje sie nazwe… pozniej biale konami i jacys sponsorzy to co zawsze na poczatku… a potem CZARNO,… nie odpala sie ten filmik co sie bawi koles pilka… i dalej nie idzie… mial moze ktos cos takiego?

moj komp p4 2,8 768 ramu

karta radeon 9600 pro series cos takiego saphirre…

no przed formatem hulalo az milo a teraz JEZU szlag mnie trafia! !!

PLIZ HELP! !!

ps. mam nadzieje ze nie pytam sie kolejny raz o to samo,… przegladalem forum calutkie mam nadzieje ze nie przeoczylem nic wiec nie krzyczcie; D pozdrawiam

directx’a instalowalem z tego cos sie pojawia z autorun’a pes’a 6… a sterowniki instalowalem z plyty dolaczonej do karty graficznej… wiec powinno byc git… … JENY masakra,… NIEMOC JEST OKROPNA !

ps. sciagnalem jakies nowe sterowniki catalysator 1.2.2516…itd jakies chyba najnowsze do windowsa xp/2000sp4 , do xpsp2 nie bylo: / czy moze nalezy sciagnac do xp 6.12? czy cos takiego? KURCZE NO… : EEEEE

ps2. zainstalowalem najnowsze grudniowe wydanie directx’a i tez LIPA stoi w tym samym miejscu

ps3. ! zauazylem jedna roznice w uruchamianiu co moze byc istotne… Zawsze jak sie uruchamial PES to na poczatku jak idzie reklama czerwony napis KONAMI na bialym tle… to byl widoczny taki pasek co lecial z gory na dol (podczas gry tez byl widoczny)… Wiedzialem ze to zalezalo od sterownikow lub mankament karty, ale nie chcialo mi sie juz kombinowac, cieszylem sie ze chodzilo plynnie itd, zreszta przyzwyczailem sie, bo w piatce mialem to samo… A teraz jak sie uruchamia i wlasnie jest czerowny napis KONAMI na bialym tle, to nie widze juz tego paska, to tak jakby moj komp chcial dobrze-zlikwidowac pasek, ale mu nie wychodzi i sie zacina po nastepnych reklamach? : ((( Moze to wam pomoze pomoc mi… :wink: bo juz normalnie nie wiem co robic, moze w tym Catalyst Control Center sie zmienia jakies ustawienia hę? Bo tam jak sobie patrzylem to duzo opcji jest do zmieniania,…

ps4. usunalem plik opmov i poszlo… zagralem HURRRRA !

ALE wczesniej byl pasek o ktorym pisalem wyzej, a teraz nie ma paska ale zauwazylem ze gra zaczela lekko drgac… co jest niedopuszczalne gdyz moje oczy tego nie wytrzymaja na dluzsza mete: E

Co teraz zrobic? Juz huk lepiej bylo jak byl pasek… Wole ten pasek bo przelecial sobie czasem, ale chodzilo plynniutko bez zadnych zacinek drgan itd… hmmm? sb can help me?

Jak “drgać”? Może zacina? Sprecyzuj.

Zaczyna tak bardzo leciutenko zacinac… mieni sie w oczach…

a jest to widoczne kiedy puszcze dluzsza pilke… i szybko sie obraz przemienia… Jak byl pasek chodzilo idealne, nie meczylo oczu, tylko byl ten pasek raz na jakis czas, do czego sie juz przyzwyczailem…