Czy da się jakoś podkręcić tego PC-ta?

Witam! Tak jak w tytule pytam się o to co proponowalibyście dodać do tego komputera . A więc tak podam całe zestawienie jeszcze ze sklepu sprzed 6 lat :smiley: :

Płyta główna - Asus p5pl2, 945PL, DualDDR2-533, SATA2, LAN, ATX

Procesor Intel Pentium D 820, 2.8GHz(x2), %33 FSB ,2x1MB cache LGA775

pamięć ram V-Data 2x 512MB 533MHz DDR2 Non-ECC Cl4 DIMM

karta graficzna XpertVision GeForce 7600GS 256MB DDR2 (128bit) PCI-E, TV&DTI

Przepisałem wszystko z kartki bo nie znam się zbytnio i niewiem co jest najważniejsze :slight_smile:

Co proponowalibyście wsadzić do niego żeby lepiej chodziły mi gry (gram dużo w gry MMO i również takie typu TESV:Skyrim )

Chciałbym aby nie było dużych przycinek gier . Co polecacie :)?

Ile kasy masz na modernizację, ale i tak nie opłaca się inwestować w tego kompa.

Jaki masz zasilacz?

ATX 350W , kasa narazie nie gra roli narazie chcę zobaczyć co dało by się zrobić

Temat trochę nie pasuje ponieważ podkręcanie znaczy coś innego http://pl.wikipedia.org/wiki/Przetaktowywanie

Dodane 24.09.2012 (Pn) 22:14

Z tym kompem za dużo nie da się zrobić.

Jeśli kasa nie gra roli to sensownym wyjściem jest złożyć nowy komputer.

Wiem że to złom :slight_smile: Ale na pewno nie da się nic zrobić ? :stuck_out_tongue:

Można procesor wykręcić tak do 3.2 max 3.4 GHz przy dobrym chłodzeniu, bo Pnetium D strasznie lubi się grzać. Inwestować się nie opłaca, nawet nie da rady do płyty dodać więcej pamięci niż 2 Gb, Skyrmin wtedy trochę lepiej by działał. Zasilacz też bym zmienił na coś lepszego niżeli NoName.

Podaj ile maksymalnie możesz wydać na komputer to się coś złoży.