Czy da sie jakoś zwiększyc zasięg IPlus

Mam Modem huawei e220. Jest on taki mały że nawet miejsca na antene zewnętrzną pożałowali i mam słaby zasięg Iplusa. Mieszkam 40KM od warszawy i jestem tak na granicy UMTS i EDGE i zwykle mam EDGE tak 2/3 kreski na 5. Zna ktos moze jakiś spradzony i skuteczny sposób na zwiększenie szybkości neta moze jakieś ściągnięcie zasięgu. Próbowałem już puszkami przy modemie ale to zbyt wiele nie daje.

Ostatnio widziałem antenę na zewnątrz do IPLUSa… Nie wiem czy to działa, ale spr. i poczytać można…

a mozęsz podac jakieś dokładniejsze informacje . Ten modem wejscia nie ma zewnętsznego.

MOże najlepiej Ty pokaż jaki posiadasz MODEM.

Hej mam modem Option Icon 225 HSDPA i mam mowom wersję programu iPlus 2.0 i nie wiem czemu strony wczytują mi się dwie minuty może to być wina tego żę mam zasięg GPRS i jak to zrobić by strony szybciej się wczytywały a mam zasięg ma 2-3 kreski na 5?

Tak , ale im mniej masz kresek tym słabsza jakość połączenia będzie i może być zrywane po prostu , może lepsza już by była zmiana modemu na inny ?

o rzeciez pisze że mam huawei e220

ale masz zasięg GPRS, nie licz na zbyt wiele. Nawet przy EDGE net słabo chodzi, a co dopiero przy GPRS.

możesz kupić takie coś

http://allegro.pl/item413809213_wzmacni … _80m2.html

niestety cena odstrasza :o

prz3m3kk , przeglądając kiedyś allegro, takie wzmacniacze widziałem o wiele taniej…

A Jaki jest jeszcze internet na kartę?

Ja mam modem Huawei E630 PCMCIA HSDPA 7,2 Mb/s. I mam zasieg 6 z 7 uzywam starej wersji programu bodajże 1,9 i wygrzewam 200 kb/s a ściągam z prędkością 50 kb/s