Czy da się kupić dobry tablet za cenę 700-1000zł?

Bardzo chciałabym mieć tablet. Ale w ceni od 700zł do 1000zł

Chciałabym aby był dobry:

-nie zacinał się

-miał szybki internet

-możliwość czytania E-booków

-stacja dokująca(z klawiaturą z touchpadem)

-służący do rozrywki(gry,aplikacje)

-miał modem 3g/4g

-wyrazisty obraz w filmach,filmikach,zdjęciach

-wyrazisty dźwięk przy słuchaniu muzyki i oglądania filmów

-dwurdzeniowy lub czterordzeniowy (Cortex 9)

Myślałam tak nad prestigo,ale nie wiem.Moglibyście podać tablet,który sprosta tym zadaniom?

Nexus 7, tylko że wersja z 3G jest trochę droższa, ale i tak moim zdaniem bezkonkurencyjny w tej cenie.

-nie zacinał się - Nexus 7

-miał szybki internet - Nexus 7 (WiFi), a predkość neta zależy od dostawcy

-możliwość czytania E-booków - Nexus 7 (IPS)

-stacja dokująca(z klawiaturą z touchpadem) - wszystkie mają możliwość, na allegro za 50zł można dorwać

-służący do rozrywki(gry,aplikacje) - Nexus 7 (Tegra3!)

-miał modem 3g/4g - Samsung Tab2, Navroad Nexo (Nexus 7 3G droższy z 1300zł)

-wyrazisty obraz w filmach,filmikach,zdjęciach - Nexus 7 (IPS)

-wyrazisty dźwięk przy słuchaniu muzyki i oglądania filmów - jak słuchawki to nie ma znaczenia jaki

-dwurdzeniowy lub czterordzeniowy (Cortex 9) - Nexus 7 (Tegra 3)

A ja bym Ci polecił GClevera . Ostatnio testowałem model 105BK. Super. Sam miałem 7calowy tablet ale po dłuższym użytkowaniu okazywał się mały, a zakupiłem już ponad 2 lata temu. Nie ma to jak około 10 cali tym bardziej przy filmach czy rozrywce.

Zapomniałam dopisać,że chcę tablet 10 calowy.

No to odsyłam do lekturki:

no może i to jest jakieś wyjście, żeby poczekać, ale z drugiej strony po co? jak się już ma określony budżet i jesteśmy zdecydowani, to po co czekać. Poza tym ja bym nie skreślała tych mniej znanych firm, one też robią bardzo dobry sprzęt, a nie jest on drogi. Mnie ciekawi i interesuje bardzo ten http://pccentre.pl/article/show/tablet- … s/id=18058

Piękna, dobra i tania 10-calówka w postaci Navroad Nexo 3G -> http://www.karen.pl/product/185349/Komp … _16GB.html Dla mnie zdecydowany lider do 1000 zł.