Czy da się "na Viście" korzystać w pełni z ShoutCasta?

Witam

Nie wiem czyt wybrałem dobry dział natomiast opiszę swój problem.

Jestem prezenterem radiowym jednak od momentu otrzymałem Viste po prostu nie mogę robić tego co lubię.

ShoutCast nie działa poprawnie z Vistą. Ok. Ja rozumiem, że nie ma zgodności, ale wiele osób mimo wszystko potrafiła znaleźć odpowiedź na ten problem.

W związku z tym proszę i jakieś rozwiązanie lub może zna ktoś inny prosty, dobry i funkcjonalny program/wtyczke tego typu.

Pozdrawiam

Ja myślę ze to wina przystosowania, i trzeba to odpalic jakos ala “uruchom w zgodnosci system xp” albo zmienic viste na xp

A znasz jakiś prosty odpowiednik ?

jest, teraz nie pamiętam, wystarczy poszukać na jakiś stroanch o internetowych radiach.

Pewnie za późno już na odpowiedź ale jeśli Vista to być może Virtual Cable Audio coś by pomogło lub poprostu program odpowiedni do nadawania co ma wbudowany mixer mikrofonu z nagrywanie muzyki i dostarczaniem tego do encodera.Takim programem bardzo znanym i cenionym wśród prezenterów radiowych jest SAM Broadcaster niestety nie jest darmowy kosztuje i to sporo

Za późno nie jest, ale mógłbyś przedstawić dokładnie jak to zrobić ?

Miałem ten sam problem nie zapisywało mi danych serwera ale se poradziłem i służe pomocą najlepiej wgrać winampa i shoutcasta na xp i u mnie to akurat był dysk c skopiowałem z programu files winamp i shoutcast teraz mam widoczne wiem że niektóre wersje visty nie mają z tym problemu

krzysiek1312 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.