Czy da się nastawić dekoder na wyłaczenie?


(sla17) #1

Witam,

posiadam w domu Vectrę i dekoder od nich - HD Novo. Czy ktoś się orientuję, czy można nastawić czas, w którym ma się wyłączyć dekoder? W starym STB SD się dało, a tutaj tego znaleźć nie potrafię.

Pozdrawiam!


(Ctr) #2

A instrukcji to nie masz? Jeżeli tam nic o tym nie ma, to znaczy że dekoder nie posiada tej funkcji. Ewentualnie możesz sobie kupić elektroniczny wyłącznik czasowy i ustawić tak, żeby dekoder się wyłączał np. na noc, kiedy nikt z niego nie korzysta.


(sla17) #3

Właśnie nie wyczytałem tego nigdzie, ale instrukcja chyba na starym sofcie jest opracowywana, bo wyszły jakieś aktualizacje. Trochę dziwne, że 2012 rok, technologia tak poszła do przodu, a głupiego timera nie było. No coż...


(Frog) #4

http://gadzetomania.pl/2011/11/10/prakt ... azdym-domu ;- )


(Ctr) #5

Frog, trochę słaby pomysł. Po pierwsze to powiedz gdzie można to kupić? Po drugie to takie coś trzeba codziennie ustawiać, co byłoby bardzo wkurzające. Po 3 nie ma na tym żadnej skali i trzeba by było ustawiać "na oko". O wiele lepszym rozwiązaniem jest wyłącznik z elektronicznym ustawianiem. Nie wiem co chciałeś wnieść przez ten post :wink: