Czy da się oddzielić konto na steam?

Jestem zły na mojego tatę!!! Jak on mógł mi skasować wszystkie modyfikacje z gry euro truck simulator 2 były to auta on ich nienawidzi dlatego mi je skasował i dał na ciężarówkę a mnie już się znudziła po to wymyśleli modyfikacje żeby z nich korzystać on ma to samo konto co ja na tym samym koncie jesteśmy i gramy ja chcę mieć swoje rzeczy w grze a on swoje to niesprawiedliwe! Ten steam nie pomyślał o takiej sytuacji! Nie wiem co mam robić przecież nie będę tworzył nowego profilu bo zaś będę musiał od nowa grać to już jest męczące bo zanim dojadę do tych państw to cały miesiąc mi zajmie albo rok!

Załóż sobie swoje konto Steam, kup grę i wgraj mody.

Włacz 2FA dodatkowo i spokój.
Lub po prostu pogadaj.

Może trzeba iść do pracy i sobie grę kupić na własność - możesz nawet rozważyć wynajęcie pokoju jak zasiadujesz mieszkanie rodzinne jak jakiś Hiszpan czy Słoweniec.

Na 99% jest jakiś sposób by sobie wgrać zapis gry.

Wystarczy w grze stworzyć osobny profil i podpiąć modyfikacje ze steama. Tata bedzie miał swój profil bez modów a ty swój z modami.

W menu głównym wybierz profil (nie ładuj go, po prostu wybierz) i otwórz menedżera modów, wybrana konfiguracja modów będzie dotyczyć tego konkretnego profilu. W przypadku nowych profili umożliwia dostęp do menedżera modów podczas tworzenia profilu, konfiguracja modów będzie również dostępna wyłącznie dla tego profilu.