Czy da się pobrać filmy z CDA Premium za darmo?

Ogólnie to na razie nie wykupiłem dostępu do cda premium jednak znalazłem taką stronę Darmowe gry - Bananki.pl założyłem tam nawet konto i można zdobyć darmowy kod ale trzeba zdobywać banany tak jakby punkty nie wiem czy ta strona jest prawdziwa mi zależy na pobranie filmu ojcowie i córki z 2015 roku

Jak uruchomili DRM to będzie ciężko i wątek może skasować moderacja.

Ogólnie, to ja widzę chamski spam i reklamę. @Radek68 :innocent:

Nie mam pojęcia, czy to spam, czy dziwne pytanie, ale tu raczej nikt na nie nie udzieli odpowiedzi, bo skąd mamy wiedzieć, czy jakaś podejrzana strona faktycznie daje jakieś bananki na jakieś premium drugiej (w sumie dość podejrzanej) strony.
Tak więc temat zostawię, ale raczej nikomu nie radzę wchodzić na tę stronę w celu zdobywania „babanków”. :joy: :rofl: :joy:

PS. cda jest znanym serwisem z wieloletnią tradycją, ale działa na dość dziwnych i podejrzanych zasadach, coś tak jak „chomik”. Filmy i inne materiały często są „nielegalnie”, ale…są.

Zgranie filmu lub piosenki w Polsce nie jest nielegalne. Nawet z HBO, Prime itp. nieważne co sobie tam wypisują w umowie, zgrywanie jest legalne. Udostępnianie jest nielegalne. A to już, jak sobie dany dostawca utrudni komuś zgranie danych, to jego sprawa. :slight_smile:

Ale to ewidentnie jest reklama tej stroni bananowej. :grin: Informacja o filmie, to tak trochę od czapy moim zdaniem.

No nie jest, sam zgrywam wiele rzeczy, ale ja nie piszę o zgrywaniu, a o serwisie, który je udostępnia (CDA).
Bo:

:slight_smile:

Nawet jeśli jest to spam, to zostawię, bo nie nie wchodziłem tam (bo nie zamierzam klikać w co popadnie). Innym też nie radzę. Może jakaś „bananowa” stronka chce oszukać kogoś, może nie, nie nasz problem.

Townie dkbrze obs dtudio wlaczysz i zgraxz.

你不妨打开OBS studio,复制一下。


Równie dobrze OBS studio włączysz i zgrasz.

No ale jak mam ten premium kupić tam i czym? W każdym razem to nie jest darmowe

Ich VoD pewnie da się opłacać kartą debetową Visa/Mastercard.

Jak nie chcesz fizycznie plastiku, to poszukaj ile kosztuje w twoim banku prowadzenie karty wirtualnej (gdy teraz ciągle płacisz blikiem zbliżeniowym, gdzie się da).

Niby home.pl uwzględnił ich w swoim helpie:


Co do OBS to jak im zależy, to mogli go zablokować, tak by przechwytywał tylko „czarny ekran” w miejscu filmu (jak poszli śladem np. Disney Plus).

CDA w sumie ma już mało treści „bez premuim”.
Teraz są inne strony.
Tutaj bezpośredni link do filmu oraz dodatku za pomocą którego można go sobie ściągnąć na dysk.

Chrome
https://chromewebstore.google.com/detail/pobieracz-wideo-mpmux/mbflpfaamifmmmkdjkcmpofpccfmlmap?hl=pl
FF

Radzę używać jakiegoś blokera reklam.

Albo AdGuard DNS. Wtedy zadns wtyczka potrzebna.

Radzę to wszystko omijać z daleka.
P.S.
Oczywiscie nie chodzi o blokery.

Dlaczego?

Dlatego że blocker nie zawsze potrafi wszystko co niechciane zablokować a wtedy… lub jeszcze gorzej.

Ja uzywam AfGuard DNS i jest spoko.

„Spoko” z czym?
Że jeszcze nie wlazłes gdzies, gdzie to nie zadziała?
Czy wierzysz w 100% gwarancje wielkich firm AV ze ich produkty zablokują wszystko co jest dla ciebie szkodliwe?
Nie wierzysz w cos takiego.
Bo wiesz że to niemozliwe.
To dla czego uwazasz ze jakis bloker jest od tego lepszy?
Ja staram sie zwrócic uwage na włączenie pewnej opcji istniejącej podobno w każdym człowieku (gwarancji ze w kazdym nie ma) a nazwanej.
Pomyśl o tym co zrobisz za nim to zrobisz, bo potem juz jest za późno

Bez przesady, przecież jeśli nawet takie coś wyskoczy, to chyba wiadomo, że nie jest to film…
Poza tym, uBlock Origin sobie z tym dobrze radzi i wywala.
Tutaj stronki ze wszystkim co jest dostępne do ściągnięcia i jeśli wie się w co klikać i ma się na przykład uBlock Origin to strona jest lepsza od płatnych serwisów, ponieważ na jednej mamy streamy z ich wszystkich i można na dodatek sobie wszystko pobrać na dysk.
Pierwsza bez rejestracji pozostałe rejestrują na tymczasowy mail.

Wszystko bez ściemy i jakichś płatnych smsów, na stronach klonach powyższych jakich pełno w sieci.
Oczywiście nie wiadomo ile one jeszcze „pożyją”…więc warto sobie pościągać to co nas interesuje na dysk, za pomocą wcześniej zapodanych wtyczek.
Według naszego prawa można sobie ściągać z sieci, lecz nie udostępniać, co w wypadku wszelkich torrentów ma często miejsce a które na przykład ja omijam wielkim łukiem, czy tam jakieś chomiki wołające kasę za transfer.
Oczywiście wielu powie, że to cebulastwo…ale ilu mając trzy płatne platformy, żeby coś obejrzeć potrzebuje jeszcze jednej i tak dalej, bo akurat tam jest to co go interesuje…
Tutaj jeszcze sławetny Vider, którego nikomu nie polecam…ale na nim jest często pełno „perełek” nie dostępnych gdzie indziej.
Tyle, że trzeba mieć cierpliwość lub sposoby, aby sobie z niego coś pobrać.

Oczywiście pobieranie ze wszystkich stronek za pomocą wyżej wymienionych wtyczek, gdzie wybierając wstawki z różnych serwisów, przeważnie zawsze któraś umożliwi pobranie.
Coraz więcej serwisów blokuje, jednak ja mając trzy wtyczki…a więc dwie powyższe i jeszcze Live Cat zawsze któraś daje dostęp do ściągnięcia, nie raz trzy na raz, nie raz tylko jedna.
No to napisał mi się przewodnik cebularza…:smiley:
PS. Oczywiście większość dostępnych pozycji jest jedynie w wersji 720p, ponieważ takie wrzucają userzy…ale, często wystarczy taka jakość, aby „zaliczyć” następny odcinek Rodu Smoka, czy tam innego serialu…jeśli nie ma się akurat dostępu do danej platformy.

No wiez, to prawda. Zaden bloker, czy dns nie zablokije wszystkich teklam i dyfu. Jrdnak nie mlzna panikowac tez.

Dlatego niesprawdzone, nieznane lepiej omijać chyba że zminimalizujesz ryzyko np. tworzac kopie dysku systemowego lub uzyjesz piaskownicy.