Czy da się pobrać za darmo grę gta 5?

Dzień dobry interesuje mnie zainstalowanie na komputer pc gry gta 5 za darmo dlaczego? Gdyż do tej gry dostępne są superowe mody ale tej gry nie mam mój tata nie ma kasy na tą grę bo ma inne teraz wydatki nie wiem co mam robić, wszystkie gry co mam na komputerze to już we wszystkie grałem i mi się już znudziły.

Gra płatna, więc musisz kupić. Tyle w temacie. Nie kombinuj z jakimś chomikiem itd., bo to:

  • po pierwsze piractwo jest;
  • Pobranie takiego czegoś, może wiązać się z zainstalowaniem syfu, koparki kryptowalut lub - co gorsza - ramsomware.

Chcesz sobie pograć w GTA 5? To sobie kup tę grę, a najpierw sprawdź, czy twój komputer ją udźwignie.

A ile Ty masz lat ?

Za czasów mojej podstawówki w GTA VC (Vice City) i GTA SA (San Andreas) się grało. :slight_smile:

A w 2008 roku co się grało? Najlepiej jak była Amiga to się w ogóle komputerów nie używało

A w 2008 roku co się grało? Najlepiej jak była Amiga to się w ogóle komputerów nie używało

No pewnie! WinXP, potem Win7 i takie gry, jak:
NFS U2;
NFS MW 2005
NFS Carbon
NFs Unercover
GTA SA
GTA VC
…A w szkole?
Kapitan Pazur :smiley:
Mario
Icy Tover 1.3
No i inne. Ja grałem dużo. :slight_smile:

Pytanie o wiek nie było z powodu restrykcji PEGI.
Skoro tatuś nie ma kasy a potomstwo chce jeździć Ferrari to zap… do roboty :stuck_out_tongue:
A aktualnie GTA V na Steam jest w cenie trampek z Biedronki (65zł).

1 polubienie

No ja tam i moi koledzy na PEGUŚKI nie patrzyłem. Grało się i dobrze.

Nie grałeś w UT (Unreal Tournament) lub DOOM’a czy Quake’a II?

A aktualnie GTA V na Steam jest w cenie trampek z Biedronki (65zł).

Takie tanie?? :open_mouth: Nic, tylko brać!

Kto chciał to wziął na Epic Games za darmo kilka lat temu (serwery aż się Epicowi zawiesiły i chyba Rockstarowi też od ilości nowych narybków).

:slight_smile:
To jest pierwsza gra w która grałem na komputerze w 1984r. Bo automatów nie liczę.
Pssst-intro

1 polubienie

U mnie na ZX Spectrum pierwsza była Thro The Wall
thro2

2 polubienia

No, te piłki. Jak ten gatunek się nazywał? Zaś zapomniałem.

Ja zaczynalem od pc i Windows XP SP2

Na tą gierkę na ZX Spectrum w tamtych czasach u mnie mówiło się po prostu ‘ściana’. To była gierka demonstrująca możliwości wbudowanego w komputerek języka Basic. ‘Ściana’ czyli Thro’ the Wall jest z roku 1982, natomiast sam gatunek wypromował Arkanoid z 1986.

Potem mówiło się na te gry, że są podobne do Arkanoida

No to to już były czasy gdy rozwój tak ruszył, że komputery to były dzikie i nieokiełznane bestie w porównaniu do tych z lat 80’tych :wink:

A wracając do tematu, może koledze zaproponować GTA 5 kupione na jakichś stronach z tanimi kluczami? Nie mam za bardzo doświadczenia z takimi stronami ale widzę że różnice w cenie są ogromne.

Trza uważać z legalnością.

„Czy da się pobrać za darmo grę gta 5?”
Da się…

Pffrr, no tak, ale… No co?? Piractwo…

Zadał pytanie i dostał odpowiedź zgodnie z prawdą.
Ewentualne inne zagadnienia z tym związane… to już inny temat.

1 polubienie