Czy da się podkręcić AMD K6-2 300 MHz

Czy da się podkręcić procesor AMD K6-2 300 MHz, jeśli tak to o ile i jak to zrobić. :slight_smile:

Z góru dziękuje za wszystkie porady.

A co tu podkręcać - nie ma sensu,zysk mały,a problemów może być wiele.

Chciałbym swój stary komputer AMD K6-2 300 MHz wykorzystać do ścięgania plików z internetu i ewentualnie obejrzeć jakiś film.

Nowego kompa trochę mi szkoda na to aby szaleć po internecie i ściągnąć jakiegoś wirusa. Wolę do tego celu wykorzystać stary złom (leżał na strychu ok 4-lata) który jest jeszcze na chodzie i dobrze się trzyma, wsadziłem mu teraz 256 mega pamięci i jestem zaskoczony szybkością i sprawnością. Jeszcze gdyby można było odtworzyć film to by wystarczyło, a do tego potrzeba minimum 450 MHz

Czy to jest możliwe na tym sprzęcie i jak to zrobić :? ???

Płyta główna Shutle Hot-591P

Za wszystkie rady z góry dziękuje. :slight_smile:

Wątpie czy bez zmiany biosu

A co??Wirus popsujer ci kompa ??Co najwyzej sypnie co sie windows, ale do tego to juz tzreba miec talent i nie miec antywira.My tez śmigamy na niezlych maszynkach… :mrgreen: po necie

HOT-591P nawet z K6-2 550 niepoprawnie odtwarza DVD i divx’y; natomiast do biura i do internetu - bardzo dobra

Skoro szkoda ci twojego nowego kompa to postaw go na strych tak na 4lata. Acha tylko nie zapomnij owinąć go w folię :lol: