Czy da się podzielić cyfrowy Polsat na dwa tv?

Tak jak w temacie czy dałoby rade podzielić cyfrowy Polsat na 2 telewizory żeby kanały działały niezależnie na 2 telewizorach.

Dodam że jeden telewizor mam na dole a drugi na piętrze!

Proszę o szybką i konkretną odpowiedź nie typu google.pl bo już tan szukałem i nie mogłem znaleźć konkretnej odpowiedzi na moje pytanie!

Szybka odpowiedz to: NIE

podzielić: NIE

dwa dekodery Polsatu, podwójny konwerter, dwie karty: TAK

Dlatego Cyfra rządzi :smiley:

Może mi się tylko tak wydaje, ale Cyfra+ i Neo(Usługi) to dwie firmy które nie jako maja zła opinie.(analogicznie: dzieci Neo i drogi abonament)

To szukać nie umiesz.

http://www.google.pl/search?q=cyfrowy+p … =firefox-a

wystarczy dokupić splitter

Witaj panie, i podaj mi gdzie mogę kupić ów sprzęt, żebym mógł się cieszyć oglądaniem rożnych programów na 2 telewizorach, na jednym abonamencie Cyfrowego Polsatu :?:

To tam nie ma multiroom’u :o!?

Splitter? Chociażby na allegro… Tylko porozglądaj się trochę, po pewnie są takie dziadówa, a są takie lepsze :slight_smile:

Ależ skąd tam jest tyle Roomuu ze na cały rok libacji starczy :smiley:

Panie rad jestem, że podsunąłeś mi ten super serwis aukcyjny, ale czy mógłbyś jeszcze podać mi bezpośredniego linka do tego super spliterka, żeby nie był jak to nazwałeś"

tylko te lepsze :slight_smile:

Spliter nic ci nie da, karta jest przypisana do konkretnego dekodera.

Mnie o tym informujesz??? :wink: :smiley:

czyli nie da rady podzielić cyfrowego polsatu na na 2 tv żeby na każdym oglądać co innego? Szkoda.

Nie ciebie cholinex , a co do

nie.

To ogólnie /cenzura/ i nic tylko się wypisywać :wink:

Weź kablówkę :smiley:

nie da się u mnie wziąć kablówki:)

Na 100% da się podzielić Cyfre+ na 2 TV, sam tak mam :wink:

Bierzesz multi room, podwójny konwerter i dwa dekodery a masz jeden abonament.

Z tym że trzeba wziąc pakiet komfortowy+ do tego koszt multiroomu chyba 15 zł miesięcznie, ale są różne promocje, np. ja mam tak że przez 4 miechy płacę 49,99zł za wszystko :wink:

Musisz popytac w punktach cyfry :wink:

nie chce cyfry tylko cyfrowy polsat. Trudno najwyżej zrobie na jeden tv

A byleś choć w punkcie Polsatu??

Mozna mieć, 2 dekodery od nich jeden pakiet 72 zł, a drugi 19 oczywiście ten za 19 to jakieś tam podstawowe czy coś.

Możesz podzielić Polsat na dwa telewizory z tym, że na telewizorze A będziesz miał do samo co na B :stuck_out_tongue: A tak na serio nie da się bo jak już ktoś napisał karta jest sparowana z dekoderem. Ten multiroom też jest dobry co sześć godzin latać i pobierać uprawnienia - chyba, że się coś zmieniło. Wszystko jest pomyślane, żebyś sobie czasem z sąsiadem nie wziął na spółę umowy :smiley:

dziś takowy sharing to już chyba rzadkość, cyfra ma i na pewno wie ze są Splitery i chyba jej to nie przeszkadza.

Spora grupa właśnie dlatego wybiera C+ bo każdy chce Mieć jak kablówkę w domu. dziś 2 lub więcej tv w jednym domu, mieszkaniu to standard,