Czy da sie przeniesc pieniadze z t-mobile do orange

chcę przenieść numer z t-mobile do orange, czy muszę wszystkie pieniądze wykorzystać, czy da się przenieść pieniądze do orange?

Nie da się.Obie sieci konkurują ze sobą i Orange nie zgodzi się żebyś przenosił pieniądze z T-mobile.Byłyby to wirtualne pieniądze a usługi prawdziwe.

Nie napisałeś w jakiej taryfie jesteś w T-Mobile:Abonament,Mix czy prepaid?

szkoda. można się spytać. w t-mobile, mam na kartę

Jasne że nie można… a co za różnica żebyś wykorzystał te pieniądze w t-mobile?

mam jeszcze 130 zl

No to je wykorzystaj, masz chyba tam rok ważności konta czy coś takiego… nie doładowywujesz tylko wykorzystujesz na bieżąco, a jak wykorzystasz bo się przerzucisz na inną sieć

no, jest na rok. chyba muszę wykorzystac na konkursy, do chomikuj, itd.

chcę się przenieść, bo t-mobile ma najdrożej.

Wydaje mi się,że trzej operatorzy mają bardzo podobne taryfy.Jedynie Play musi mieć najtaniej aby dogonić czołówkę pod względem liczby abonentów.

nie, t-mobile ma wysokie ceny, połączenie 59 gr

bo masz starą taryfę to masz drogo :stuck_out_tongue: zmień sobie na hot gdzie jest 29groszy.

wiem, ale tam nie ma pakietów. ale i tak zmienię, bo t-mobile nie dba o klientów. jestem tutaj już 6 lat.

Z tego co mi wiadomo to Orange i T-Mobile to jeden operator, co się nazywa Everything Everywhere od niedawna i zawsze można pójść i zapytać sobie do jednego, czy tam drugiego punktu. Co masz do stracenia?

Twoja taryfa to Nowy Tak Tak i tam faktycznie jest 59 gr i możliwość zakupu pakietu do sieci T-mobile 9 gr/min.

W Tak Tak Hot jest 30 gr /min i “Numerki za grosze” czyli 3gr/min do wybranej osoby w T-mobile.

Pakiety tylko internetowe np 9,08 zł/100 MB a po wykorzystaniu pakietu internet jest darmowy ale prędkość jest bardzo obniżona.

no, ja tylko piszę niekiedy smsy i mmsy

Nie w Polsce niestety. A co do samej oferty to w jak wykorzystujesz telefon? W jakim zakresie? Głównie dzwonisz, smsujesz, korzystasz z internetu? Do jakich głównie sieci piszesz i dzwonisz?

tylko piszę smsy i mmsy. zmieniłem dedycję co do przenioszenia, przenioszę do play

NIe da rady. Za granicą też nie słyszałem nigdy o takich praktykach