Czy da sie przerobić płatne gry java na darmowe?

Siemka. Od niedawna jestem posiadaczem kabla USB do mojej Nokii i chcialbym se przesłac kilka gierek na kom. Ale one są niestety płatne czy dałoby rade je przerobic na darmowe. jezeli tak to jak ?? z góry dzieki

A niby jak je chcesz przerobić :mrgreen: no comment.

Tak jakbyś chciał mieć windowsa, ale płatnego przerobić na darmowy, gdzie tu logika, jak można przerobić gre np. z wapstera z płatnej na darmową?

Możesz poszukać gier, które są darmowe, np. Ski Flying 3D.

no to jezeli sie nie da a szkoda :stuck_out_tongue: to moze znacie jakies stronki z darmowymi grami na nokie 3100 ??

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=fre … Google&lr=

dzieki! tylko ze włanczylem chyba z 5 tych linków i nadal lipa jakos nic nie było z gier za darmo. :frowning: i poszukuje tez aplikacji :frowning: ale tez nic nie moge znalesc ??

lewek15 poszukaj w szukajce takie teamty pojawiaja się co 5 minut.

ja jak na pech nic nie moge znalesc :confused: czuje sie jak kaleka moze jednak ktos sie znajdzie kto zna jakies stronki gdzie mozna sciagac za free gry java i aplikacje na nokie ?? (nokia 3100) najlpiej :slight_smile:

lewek15 a p2p to co?

To niemożliwe żebyś nie mógł znaleźć, albo ci się nie chce, albo tak szukasz ](*,)

Co drugi temat to prośba o linki z darmowymi bajerami.

Albo załóż se konto na wapsterze + komunikator AQQ. Co tydzień ci przeslą jakieś tapety do wyboru i polifonie, a jak uzbierasz 500 wapsterów(miesiąc zbierania) to możesz se ściągnąć tapetę jaką tylko chcesz, co prawda nie ma darmowych gier ale to wskazówka na przyszłość 8)

cos słyszalem o tym p2p ale zabardzo nie wiem o co w tym chodzi. szukałem na free games nokia 3100 i były tylko tam platne rzeczy :confused: przybliscie mi o co w tym chodzi p2p ??

Program p2p to np. emule :stuck_out_tongue:

AaA hehe to zobacze na kazzie czy sie da. :stuck_out_tongue:

Słów pare o P2P