Czy da się ściągnąć grę u kogoś i uruchomić na innym komputerze?

Żeby nie było - nie chodzi mi o piractwo.

 

Kupiłem w promocji Battlefield 4.

Mój znajomy ma BF4.

 

U mnie ostatnio jest dość duży problem z łączem internetowym.

 

Czy jest możliwe skopiowanie gry od kolegi (którą ściągnął na własnym koncie Origin) i podłączenie do mojego konta origin?

Zaznaczam, że obaj mamy konta origin oraz każdy z naz kupił swoją kopię BF.

 

W innym wypadku będę musiał przenieść cały komputer, a samym dyskiem byłoby łatwiej :slight_smile:

Prawdopodobnie nie możliwe, jednak jeśli skopiujesz pliki wymagane do instalacji i klikniesz na ,Pobierz" powinno się udać.

 

A wytłumacz sens swojej operacji, jeśli grę już ściągnąłeś to logujesz się na swoje konto i grasz.Z tego co wiem Origin będzie ściągał wszystko z sieci obojętnie jak byś czarował, jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.

A gdzie ja napisałem, że grę już ściągnąłem?

 

Kupiłem ją w promocji (klucz na Origin), ale jeszcze jej nie mam pobranej. Obecnie zmuszony jestem do korzystania z pakietu internetowego z komórki i dlatego gry nie chcę pobierać u siebie.

 

Dziś sprawdzę jak czy to zadziała

Chcę zrobić tak:

 

pobrać pliki u kolegi

uruchomić ściąganie u siebie

wyłączyć origin

skopiować pliki od kolegi

uruchomić origin

 

To jak to się mówi pupa zimna i musisz poczekać aż w domu będziesz miał internet.

Zabrać komputer i ściągnąć normalnie;). Dysk sam chyba niewiele da to pewnie windows nawet nie wystartuje.

I jednak zadziałało.

 

Kolega ściągnął pliki gry i mi je skopiował.

U siebie włączyłem ściąganie i kiedy pojawił się folder BF4 od razu je wyłączyłem.

Wrzuciłem pliki gry i przy włączeniu Origin można było włączyć BF’a.

Wyskoczył jakiś błąd/informacja o konieczności ponownej instalacji, która odbyła się z plików na dysku.

Gra działa :smiley:

Tak samo jak ze steamem. Wystarczy wrzucić pliki z innego kompa i kliknąć sprawdź zawartość. Zazwyczaj dociąga później tylko kilka MB i normalnie wszystko działa. Od zawsze tak robię bo kto by czekał aż się kilkanaście GB znowu ściągnie.