Czy da się usunąć historię w googlach?

Wpisując adres: www.google.pl i wpisując w wyszukiwarce jakąkolwiek literę, wyskakują różne wyrazy zaczynające się na wpisaną literę i teraz nie wiem czy to ‘‘moja historia’’ - to co szukałem, czy jest to taka forma reklamy przez google. Ustawianie w ‘‘Autouzupełnianie’’ itp. nic nie daje.

Tak to wygląda:

41d8ad27c5883061m.gif

Google->ustawienia-> Propozycje zapytań

A może:PPM na Szukaj w Google>Wyczyść historię wyszukiwania, oraz nie zaznaczaj"Wyświetlanie podpowiedzi".Pozdrawiam.

a co znaczy to PPM :?:

PPM → Prawy Przycisk Myszy

Zrobiłem tak i wszystko działa, ale wystarczy się wylogować i przejść na inne konto użytkownika i wszystko wraca :?

To zrób sobie google account i będzie śmigać. Ew. poszukaj żeby ciastka z przeglądarek działały na kontach wszystkich użytkowinków systemu.

a co to jest to google account :?:

Konto na googlach

Mam konto pocztowe na googlach, można tam ustawić na stałe to o co pytałem w temacie :?:

Hmm chyba jak załorzysz onta na gmail to też masz ga ale pewny nie jestem. Spróbuj się zalogować masz na stronie googli po prawej u góry logowanie, jak nie wejdzie to załóż tam konto.

Teraz to już nic nie wiem :smiley: co to jest to ‘‘ga’’ :?: Mam żałożone konto pocztowe na gmail i loguję się bez problemu :slight_smile: i jak to się ma do mojego tematu. Jeszcze raz piszę: już wiem jak usunąć ową historię, ale wystarczy że wyłącze komputer i następnym razem po włączeniu, znów pojawia się ta historia - nie można tego na stałe zablokować :?:

Nie masz ustawione czyszczenia danych prywatnych po zamknięciu przeglądarki przypadkiem?

Przejrzyj w opcjach FF.

Hola. Masz Internet Explorer. Masz tam ustawienia po prawej od okienka szukania.

W tychże ustawieniach na końcu masz “Propozycje zapytań”. Odznacz to na: “Nie podawaj propozycji zapytań w polu wyszukiwania.” Kliknij zapisz ustawienia. Po takim zabiegu u mnie wszystko ok.

Na screenie jest IE :).

To w takim razie zobacz czy nie ma zaznaczonej opcji: Usuń historię przeglądania po zakończeniu. :slight_smile:

Tak mam Internet Explorer :slight_smile: Gdzie jest ta cholerna opcja :evil: : Usuń historię przeglądania po zakończeniu :?:

IE->Opcje Internetowe.

Screen: 89cabcc569ca7d09m.jpg

Tylko w ten sposób:

Nic więcej nie poradzisz.

a jak nie czyścić ciasteczek :?: