Czy da sie zablokować czyjś numer?

Witam

Mam pytanko ponieważ cały czas dzwoni do mnie jakis wkiurzający kolo…I mam teraz pytanie czy da się jakoś zablokować numer (tak żeby kolo nie mógł do mnie dzwonić?) Mam SE k700i…

Bardzo proszę o pomoc… :slight_smile:

Zadzwoń do biura obsługi klienta Twojej sieci i powiedz o co chodzi, to zablokują drania i po sprawie.

OK na pewno tak zrobię :slight_smile: Wielkie dzięki :stuck_out_tongue:

Albo kup telefon z Symbianem :stuck_out_tongue:

Po co? Porządny telefon także bez Symbiana ma możliwość blokowania połączeń od określonych osób, np. sony Ericsson W300i

a teraz ja mam pytanie. czy k300i też ma Symbiana?

Z tego co mi kiedyś koleżanka mówiła, to SE K700i ma możliwość blokowania chyba do 10 numerów. Nie wiem jak sie tak usługa nazywa w menu telefonu i czy w każdej sieci jest dostępna, ale na bank coś takiego jest. Wspomniana koleżanka właśnie matce takiego wałka wycięła, że ta nie mogła się do niej dodzwonić i cały czas miała sygnał zajętości w swojej komórce.

Najlepiej poszukaj w instrukcji telefonu. Może się to nazywać np. filtr połączeń czy jakoś…

A czy da sie tak zrobić w noki 6230i szukałem i nie znalazłem takiej opcji. Czy istnieje tylko możliwość zadzwonienia do operatora żeby kogoś zablokować??

Sam mam nokie 6230i muszę Ci powiedzieć, że niestety ten model nie ma filtru połączeń przychodzących :frowning: A szkoda…

W SE W300i bierzesz Menu > Ustawienia > Połączenia > Zarządzanie połączeniami > Akceptuj połączenia > Tylko z listy :slight_smile: I po sprawie :stuck_out_tongue:

są o wiele porządniejsze telefony, które takich opcji nie mają :mrgreen: