Czy da się zmniejszyć Input Lag w telewizorze lub CS?

(matidobryworms13) #1

Zamierzam kupić PC ale nie mam miejsca (bo jest mamy PC)  ani pieniędzy na monitor. Dowiedziałem się że telewizory mają za duży input lag żeby grać w strzelanki. Jest jakiś sposób który zmniejszy input lag w telewizorze (taki który nie spowoduje uszkodzenia) albo w CS:GO? 

(bachus) #2

Nie da się. Podaj model telewizora.

(matidobryworms13) #3

Samsung UE40J5100AW

(bachus) #4

Samsungi mają bardzo dobry ten parametr, dodatkowo ten model ma w menu opcję gier komputerowych zmniejszających input lag. Ten telewizor 27.7ms, co jest bardzo dobrym parametrem, spokojnie na nim możesz grać.

(witek-pl) #5

Ten imput lag jest podawany dla TRYB GRA, jeśli tv sam go nie włączy trzeba włączyć ręcznie. Przy ponownym podłączeniu kompa TV sam go sobie ustawi.

(matidobryworms13) #6

Tryb Zabawa - dostępny tylko po podłączeniu telewizora do komputera. To ten, prawda? 

Tylko wejście HDMI 2/DVI do ktorego mam zamiar podlaczyc kompa bo HDMI1 to dekoder  TV - podłączam do niego moje PS3. Ciekawe, czy po odpaleniu konsoli tryb obrazu sie przestwi z Zabawy na ten co mam ustawiony (Dynamiczny) 

(bachus) #7

Pilotem przestawiasz tryby; jak masz za mało złącz, zawsze możesz dokupić przełącznik HDMI.

(matidobryworms13) #8

Wiem że pilotem, ale mam na  myśli, czy automatycznie

(bachus) #9

Jeżeli robisz coś pilotem (MANUALNIE), to nie robi się to AUTOMATYCZNIE.