Czy da się zrobić E-Booka z plików JPG?

Witam,

mam kilka artykułów, które liczą po kilkadziesiąt/kilkaset plików JPG, a że obcuje z tym na co dzień, to chciałem je jakoś ogarnąć - wpadłem na pomysł zrobienia z tego cyfrowej książki, ale nie mam pojęcia jak to zrobić?

Jest jakiś sposób?

Może macie inne pomysły które ułatwią mi pracę z tymi materiałami?

Programem Image2PDF zrobisz plik .pdf :slight_smile:

Może spróbuj program w stylu Abby Fine Reader ? na vortalu jest tu: http://www.dobreprogramy.pl/ABBYY-FineR … 12711.html

Zwróć uwagę co jest napisane w opisie:

Tutaj nie o to chodzi.

Mozesz je zlozyc w plik w jakich sa udostepniane komiksy - CBR.

Hmm rozumiem ze I.R.A ma multum plików jpg (zapewne zdjęć książki/skryptu) a chce móc używać jakoś inaczej niż przez pokaz slajdów wiec musi przerobić to na jakiś inny format ,n’est-ce pas? Wskazałem Fine Readera bo sam z niego w takiej sytuacji korzystałem, z powodu tego ze można przetworzyć materiały nie tylko do pdf ale również do html .Zakładam ze I.R.A stoi na na wyższym stopniu rozwoju niż szympans i mając już przetworzone do któregoś z w/w formatów( co jak sadzę było problemem dla którego pisał posta) potrafi wpisać w googla “tworzenie ebooka z pdf/html” i wybrać z dostępnych metod dlań najlepszą :smiley: Pozdrawiam

dzięki za tego szympansa 8) nie znam żadnego osobiście więc czy mądrzejszy, no to Ci nie powiem :slight_smile: z google tez chyba powinienem sobie poradzić :smiley: pewnie Twój sposób działa, ale dłużej to się chyba już nie da tego zrobić :slight_smile:

Image2PDF - nie załatwił sprawy… Ładnie i szybko to przekonwertował lecz jest to program płatny, a w wersji trial na każdej stronie w pdf jest WIELKI czerwony napis: “THIS IS DEMONSTRATION PAGE PRODUCED BY IMAGE2PDF (…)”

Jednak znajomy polecił mi magiczny programik JPEGtoPDF - i sprawa załatwiona =)

Pozdrawiam

A pewnie że się da mój sposób ma tą zaletę ze można potem bez żadnych problemów drukować jako tekst a nie obrazek choć przyznaje nigdy więcej jak 80 stron tak nie tworzyłem

JPEG to PDF 1.0

http://www.download.net.pl/8123/JPEG-to-PDF/

Rozpakować i uruchomić .[wszystkie systemy]