Czy da tak radę - GTX 285 i GTS250 do PhysX'a?

Witam, tak jak w temacie. Kopałem na google ale się nie doszukałem sensownej odpowiedzi. Mam te dwie karty graficzne. Gram w Metro 2033 które pełnymi garściamy czerpie z PhysX. Gdy włącze sprzętową akceleracje, to grafa trochę zdycha. Chciałbym jej więc pomóc dokładając drugą - GTS 250 która by robiła tylko za akcelerator fizyki. Czy tak się da ? Czy to ma sens ? Płyte mam Asus P5K, proco Q6600 @ 3.0 GHz + 6GB RAM. Wiem że płyta jest dla CrossFire, ale przecież GTX 285 + GTS 250 nie będą w SLI, to ma tylko dopalać fizykę. Da się tak ?

Sprzedaj obie i kup co najmniej GTX460 - zyskasz znacznie więcej.

A kupisz ? :stuck_out_tongue: Nie mam czasu na sprzedawanie na Ebay. Pytanie dalej aktualne.

Nie da się tak. Po pierwsze twoja płyta sprzęga tylko karty AMD, po drugie to nie czasy voodoo 2. Zanim Nvidia wykupiła firmę Ageia, (która to była producentem silnika physx) można było kupić taka karte rozszerzeń wpierających obliczenia fizyczne. Było to jeszcze za czasów GeForce 6 i nie trwało to długo bo gigant szybko połknął rybkę.

Kurde ale jaja :wink: Znalazłem

Przeczytaj proszę ten wątek: http://forum.benchmark.pl/topic/9969-gt … ium/page-3

Chłopcy mieszają różne karty i im działało. Kurde ale jaja :wink: Ciekaw jestem czy mój BeQuiet wydoli :wink: