Czy dadzą mi MIX w PLAY jeżeli mam zaległości w T-Mobile?

Witajcie,

mam takie pytanko… w T-Mobile mam zaległości w kwocie 300 złoty (abonament z laptopem)

Chciałem wziąć na abonament telefon w Plusie ale mi nie dali, ponieważ powiedzieli że pierw muszę załatwić sprawę z T-Mobile… mam w plusie Mixa

I teraz czy Mix w PLAY działa tak jak abonament? tzn też mi nie dadzą telefonu czy to działa inaczej ?

Mix to nie abomanent więc mogą dać ??

Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

Masz zaległość na kwotę 300 zł i być może zostałeś wpisany do Krajowej Listy Dłużników, więc taka sama systuacja może mieć miejsce w sieci Play - po prostu dopóki nie uregulujesz zaległości finansowych w sieci T-Mobile to możesz mieć problemy u pozostałych operatorów.

Byłem światkiem jak gość chciał podpisać umowę w Orange i pani mu odmówiła bo miał zaległość w innej sieci.

Kwota o jakiej gość mówił to ok 150 zł.

Jeżeli nie jesteś na liście krajowego rejestru to nie powinno być problemu

Dobrze robią ucinając wam możliwość. Gdyby wszyscy tak jak wy robili to popadliby w ruinę. Spłaćcie to co macie i dopiero bierzcie.

Dobrze to by było jak by im zakazano kretyńskich umów z klientami,potem trzeba płacić 2-3 lata a już dawno są atrakcyjniejsze i tańsze oferty z których mogą skorzystać oczywiście tylko nowi klienci to powinno być zabronione to operatorzy są złodziejami i naciągaczami a nie ludzie

Najlepiej by było gdyby abonent myślał i czytał umowę przed podpisaniem, to by później nie płakał, że nie może spłacić tego do czego się zobowiązał.

Podpisuje na długi okres bo oferta jest korzystniejsza w porównaniu z krótszym terminem ale nie bierze pod uwagę, że za rok, dwa jego oferta stanie się nieatrakcyjna w porównaniu z aktualną.

Kto mu kazał podpisywać umowę w jego sytuacji niekorzystną? Przystawiają mu lufę do głowy?

Najłatwiej nazwać drugą stroną złodziejem i czuć się poszkodowanym.

Pewnie nie dostaniesz ;( trzeba najpierw uregulowac zadluzenia