Czy dadzą mi MIX w PLAY jeżeli mam zaległości w T-Mobile?

(Deminiq) #1

Witajcie,

mam takie pytanko… w T-Mobile mam zaległości w kwocie 300 złoty (abonament z laptopem)

Chciałem wziąć na abonament telefon w Plusie ale mi nie dali, ponieważ powiedzieli że pierw muszę załatwić sprawę z T-Mobile… mam w plusie Mixa

I teraz czy Mix w PLAY działa tak jak abonament? tzn też mi nie dadzą telefonu czy to działa inaczej ?

Mix to nie abomanent więc mogą dać ??

Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

(Pablo79) #2

Masz zaległość na kwotę 300 zł i być może zostałeś wpisany do Krajowej Listy Dłużników, więc taka sama systuacja może mieć miejsce w sieci Play - po prostu dopóki nie uregulujesz zaległości finansowych w sieci T-Mobile to możesz mieć problemy u pozostałych operatorów.

(Ali123) #3

Byłem światkiem jak gość chciał podpisać umowę w Orange i pani mu odmówiła bo miał zaległość w innej sieci.

Kwota o jakiej gość mówił to ok 150 zł.

(Rupertm) #4

Jeżeli nie jesteś na liście krajowego rejestru to nie powinno być problemu

(CrisPL) #5

Dobrze robią ucinając wam możliwość. Gdyby wszyscy tak jak wy robili to popadliby w ruinę. Spłaćcie to co macie i dopiero bierzcie.

(Rupertm) #6

Dobrze to by było jak by im zakazano kretyńskich umów z klientami,potem trzeba płacić 2-3 lata a już dawno są atrakcyjniejsze i tańsze oferty z których mogą skorzystać oczywiście tylko nowi klienci to powinno być zabronione to operatorzy są złodziejami i naciągaczami a nie ludzie

(Cedar) #7

Najlepiej by było gdyby abonent myślał i czytał umowę przed podpisaniem, to by później nie płakał, że nie może spłacić tego do czego się zobowiązał.

Podpisuje na długi okres bo oferta jest korzystniejsza w porównaniu z krótszym terminem ale nie bierze pod uwagę, że za rok, dwa jego oferta stanie się nieatrakcyjna w porównaniu z aktualną.

Kto mu kazał podpisywać umowę w jego sytuacji niekorzystną? Przystawiają mu lufę do głowy?

Najłatwiej nazwać drugą stroną złodziejem i czuć się poszkodowanym.

(folusek) #8

Pewnie nie dostaniesz ;( trzeba najpierw uregulowac zadluzenia