Czy długotrwałe gry mogą uszkodzić karte graficzną

Mam takie pytanie jaki jest tytuł czy np granie długo w gre może uszkodzić komputer?

Tak samo jak na przykład jeżdżenie długo na rowerze może uszkodzić rower :slight_smile:

Czyli co , nie mogę grać w gry długo ???

durne pytanie! jak temperatury są w normie to zamiast o sprzęt martw sie o wzrok!

Nie mogę obczaić temperatury mojej karty graficznej , bo nie mam czujnika chyba na niej mam zintegrowaną karte graficzną GeForce 8200 512 MB a plyta glowna Asus M3N78-AM

Tak jak napisał julek94 o ile nie masz potężnego :smiley: pecha prędzej popsuje ci się wzrok niż karta :slight_smile:

Powiecie mi jak sprawdzić temperature karty?

Jeśli nie masz w pudełku softu, czyli nie masz czujnika na karcie to nic z tego.

Możesz kupić miernik elektroniczny z czujnikiem temperatury za paredziesiąt zł.

Ściągnąłem speedfana i mam takie temperatury , ale nie wiem które to karta graficzna:

GPU-0 stopni

Temp1-34 stopnie

Temp2-28 stopnie

Temp3-128 stopnie

HD0-38 stopnie

Core-9 stopni

które to karta graficzna

A np w Everescie mi pokazuje tylko temperature plyty glownej 30 stopni Aux 35 stopni dysk 38 stopni

GPU a to zero z braku czujnika.Spróbuj Everesta HE

a ta Temp3 to co to jest??? , ja mam zintegrowana karte… w everescie mi pokazuje tylko temperature plyty glownej aux i dysku twardego

Chłopie naprawdę nie martw się takimi rzeczami,graj i ciesz się swoim komputerem,a te programy możesz sobie darować,prawdy nie pokazują.

Już od lat każdy procesor ma zabezpieczenie i jak mu będzie zbyt gorąco :smiley: to komputer się wyłączy.Jedyne o co się powinieneś martwić to twój wzrok.

Aaaa no ok , ale ta Temp 3 niepokoi mnie nie wiem co to jesT? ;]

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Pod tą niewiadomą Temp3 może stać prawie wszystko. Spróbuj zmierzyć temperatury innym programem. Np. Everestem i podaj wszystkie jakie będą tu na forum.

Everest pokazuje mi tylko temperature plyty glownej dysku twardego i aux.

KLIK

Spróbuj tym.