Czy do rekrutacji na PW potrzebne jest zdjęcie elektr.?

Jak w temacie.Chodzi mi o rekrutację 08/09.Szukałem na pportalu PW ale jakoś nic nie mogłem na ten temat znaleźć.Wie ktoś coś na ten temat?

Mile widziane linki :stuck_out_tongue:

W dniu 28.06.2008 , o godzinie 11:52 został dopisany post przez Loookash89

Refresh…

Loookash89 , Może napisałbyś o jaką uczelnie Ci chodzi? Politechnika Wrocławska? Warszawska? A może jeszcze jakaś inna?

Ups.Sora za nieścisłość.

Chodzi mi o Politechnikę Warszawską.

A tak jeszcze przy okazji.Nie wiecie ile trzeba płacić przy rejestracji na Wacie(Warszawa)?Nigdzie nie mogę tego znaleźć.A także co dokładnie wpisać w druk(przelew bankowy?).

ale to wszystko jest na stronie uczelni. opłaty pewnie tak jak wszędzie czyli 85 bez egzaminów sprawnościowych a jak są jeszcze jakieś egzaminy to pewnie ze sto z kawałkiem. ale to najlepiej na stronie uczelni. a jak się zarejestrujesz elektronicznie (bo chyba już teraz to wszędzie elektroniczne rejestracje???) to nie będziesz miał przypadkiem na swoim koncie wypełnionego już aby tylko wydrukować???

czytać czytać czytać jak dalej coś nie wiadomo to telefonik i się dzwoni. i wszystko ci powiedzą

No jakoś nie mogłem tego na stronie znaleźć a wyjeżdzałem na wakacje i bałem się że akurat coś mnie może minąć :expressionless: