Czy do spintires będą jakieś aktualizację?

(mateuszplenik) #1

Witam mam zamiar kupić spintires ale nie wiem czy będą wychodzić jakieś aktualizacje chodzi mi o to ze producent pisał ze w maju ma wyjść aktualizacja dodająca widok zza kierownicy i nie ma tego chyba bo nikt z nagrywających na youtube filmów z tej gry o tym nie mówił producent pisze tak " Pierwszy duży patch pojawi się w kwietniu i wprowadzi wsparcie dla modów. W maju gracze będą mogli natomiast włączyć widok z wnętrza kabiny ciężarówki. Wiosną producenci przedstawią szczegółowe plany co do DLC. Dodatki maja być udostępniane sukcesywnie w drugiej połowie roku. Wraz z nimi pojawią się także następne darmowe poprawki. " Jeśli ktoś z was ma spintires to napiszcie jakie wyszły aktualizacje i czy dodały coś takiego

Pierwszy duży patch pojawi się w kwietniu i wprowadzi wsparcie dla modów. W maju gracze będą mogli natomiast włączyć widok z wnętrza kabiny ciężarówki. Wiosną producenci przedstawią szczegółowe plany co do DLC. Dodatki maja być udostępniane sukcesywnie w drugiej połowie roku. Wraz z nimi pojawią się także następne darmowe poprawki.