Czy do Word`a można doinstalować nowe czcionki?

Po zainstalowaniu czcionek próbowałem ich użyć , ale okazało się że w Word`dzie ,w rozwijanym menu, nie widać “przykładowych” kształtów liter (jest tylko TT i pusta linijka).Po wybraniu "pustej linijki"pojawia się nazwa fonta ale pisze się zwykłą czcionką? Co robić? Cooo Roooobić??

można “instalować” a powiedz jak ty to instalowałeś??

A zrobiłeś tak, jak JA Ci pisałem :?:

Tak zainstalowałem tak jak piasłeś.Już mogę pisać wybranym krojem liter ale dalej muszę wybierać z pustych linijek zaczynających się od TT.Chociaż po wybraniu nazwa czcionki pojawia się na swoim miejscu.

Bardzo to kłopotliwe. Bardzo dziękuję za dotuchczasową pomoc.No i nie wiedziałem że Tu jest wyścig kto się pierwszy dopisze. :slight_smile:

Te puste linijki to na 90% wynik błędu czcionki - nie Worda, czy systemu.

PS. Wyścigów to tak oficjalnie nie ma, ale jak w ciągu 2 minut od napisania pytania, pojawiły się 3 odpowiedzi, to samo się nasuwa pewne spostrzeżenie :slight_smile:

Czcionki (zainstalowałem kilka fontów)sassałem z tej strony: http://www.digit.pl/czcionki/ którą ktoś mi podał w jednej z odpowiedzi na moje pytanie i z każdą jest to samo.Czy idzie coś z tym zrobić?

A co do wyścigu to Ty sam pisałeś : “Widzę, że wygrałem wyścig” więc to nie spostrzeżenie.

:slight_smile:

Post 2

No i co nikt nie wie??


Update

Nie pisz postów jeden pod drugim i na dodatek o takiej treści, jak 2 post.

Poprzez opcję :arrow: Zmień możesz edytować swój poprzedni post.

Golden Finger

Już przecież rozmawialiśmy na ten temat na GG… Czcionki są dobre - u mnie działają… Więc jest tylko jedno IMHO rozwiązanie - zobaczyć, czy po odinstalowaniu Offica i jego ponownej instalacji problem będzie dalej występował. Jeśli tak, to moim zdanie pozostaje jedynie reinstalacja całego systemu (na czysto)… Choć nie wiem czy to się opłaca…

No chyba, że nie robisz tak, jak wyżej deklarujesz i jak mi pisałeś na GG