Czy Dobre Programy przyłączą się do protestu przeciw ACTA?

Ja Ci nie każę wierzyć. Bądź za ACTA - popieraj cenzurę i komunizm, inwigilację i monitorowanie. Mamy demokrację… No tak. Już niedługo. :lol:

Wiesz, te wszystkie portale, ludzie, którzy organizują się w internecie przeciw ACTA to wszystko na złość Tobie. #-o

Cały czas czekam, aż udowodnisz, że ACTA wiąże się z cenzurą, komunizmem, inwigilacją, monitorowaniem.

Pokazałabym Ci palcem Księżyc, ale Ty i tak widziałbyś tylko palec. Już to udowodniłeś. Daruj sobie dalszy udział w tym wątku.

Źródło .Interia.pl

Taki przykład więc jak mamy wolność w Polsce czy zaczynamy się cofać do czasów PRL kto przeżył te czasy będzie wiedział o co chodzi :slight_smile:

Nie będą musieli.

ACTA dopiero przewiduje MOŻLIWOŚĆ wprowadzenia takiego prawa. Przewiduje możliwość wprowadzenia obowiązku udostępnienia posiadaczowi złamanych praw autorskich informacji o delikwencie który je złamał przez ISP. Nikt nie każe nic monitorować. W razie podejrzeń ISP ma podać posiadaczowi praw, kto się kryje pod IP, z którego dokonano piractwa.

Tak to jest jak poważne portale powołują się na plotki, a nie na akty prawne.

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/Lex … FIN:PL:PDF - ta wersja jest dużo lżejsza, bo w postaci tekstu, a nie skanów. I raczej nie doprowadzi do naturalnego DDoS-u serwera.

http://www.dobreprogramy.pl/Nam-tez-nie … komentarze

Szanowny Kpc21!

Czy Ty w ogóle rozumiesz o co tutaj chodzi i w jakim świecie Ty żyjesz?

Świat Twojego prawa jest wirtualny! Po to tylko abyś miał złudzenie demokracji!

Cociażby sprawa Pana Kluski w naszym chorym kraju! Rządzą urzędnicy a nie prawo!

Rządzi doraźny interes polityczny i prywatny a nie Nasz! Obywatelski!

Dotyczy to PIS-u, Platformy i tym podobnych tworów “obywatelskich”! !!

Spójrz na to jako człowiek!

A cóż takiego wielkigo wniósł Pan Hołdys do kultury świata? Polski?

Parę piosenek!

To wynosi naszą cywilizację na wyższy poziom?!

Ja pracuję od 40 lat i tworzę dobra intelektualne i teraz materialne, których nikt nie zauważa bo nie pokazują ich w telewizji!

Mam czuć się gorzej!

Masakra z tymi ludźmi!

Mamona i mamona!!

Jestem niewierzący, żeby była jasność !!

Dodane 24.01.2012 (Wt) 0:52

A co ci biedni faceci z rządu mają mówić?!

Że hakerzy ich zaskoczyli!

To jest problem, który ich przerasta!

Pieniądze biorą za … co?

Sam nie wiem!

Jeśli w Polsce rządów prawa nie ma (bo i w wielu przypadkach nie ma), to tym bardziej ACTA nic nie zmieni.

Ja mówię tyle. Jesteś przeciw ACTA - poprzyj to argumentem z treści ACTA. Nie wierz mocno wyolbrzymionym sytuacjom z animowanych filmików, bo one miały zwrócić uwagę na cały problem. Dlatego takie musiały być. Miej SWOJE zdanie a nie cudze.

Żeby nie było - znalazłem w ACTA argumenty przeciw tej umowie. Których tutaj nikt nie był w stanie mi podać.

Kpc21 Widziałeś dziś stronę główną? I co, łyso Ci? :lol:

Xanthia , tu nie chodzi o to że kolega jest za ACTA. Chodzi o to że dużo krzyczysz, a jak zostałaś poproszona o jakieś konkrety, to nie bardzo wiedziałaś co napisać. Dokładnie tak samo jak większość ludzi najgłośniej krzyczących.

A to dokładnie nazywa się instynktem stadnym :wink:

Bo i nie jest. Na początku nie byłem ani za, ani przeciw, teraz jestem przeciw. Po dokładnym przejrzeniu art. 10 i 12.

Bardzo proszę konkret - po wprowadzeniu ACTA Twój awatar będzie nielegalny a Ty zostaniesz uznany za złodzieja. :lol:

Xanthia , z którego punktu ACTA to wynika?

Areh

Rozdział pierwszy ogólnie, Rozdział drugi sekcja 1-5, 7, Artykuł 12 mówi o konfiskacie sprzętu.

Jakoś nie mogę tam znaleźć informacji o tym, że może mnie spotkać coś za kopiowanie awatara który został publicznie udostępniony.

Dobra, teraz się czepiam.

A słyszeliście o tym angliku co chcą go do stanów deportować to właśnie pokazówka przyszłej ustawy jak wejdzie .

Nie tylko teraz :wink: Ale wybaczam, masz trochę racji. Przychodzi nowa na forum i już by się rządziła :stuck_out_tongue:

Nie o to chodzi. Teraz podałaś konkretne punkty, pokazałaś że wiesz o czym piszesz. Wcześniej właśnie tych konkretów brakowało.