Czy dobry internet iPlus USB?

Domysłam bo często korzystam z netu z komórki podlaczonej do komputera i tez mam EDGE tylko i bez ograniczeń nie jest to nic szybkiego tym bardziej po przekroczeniu

Człowieku nie bierz iPlus’a! To jest totalny bubel! Niedosyc, że ściany ograniczają bardzo łączę, to jeszcze zasięg też zawsze jest fałszywy! Mi mówili, że będę miał poprzez ten modem zasięg EDGE i w ogóle prędkość minimum 400 kb/s. A co się okazuje?! Mam prędkość chyba 2kb/s, zasięg 0-1 kreska i to GPRS! Mówili, że to wina domu i ścian, które blokują zasięg! Pff! Kupiłem antenę, postawiłem na dworze i nadal ta sama kiełbasa :evil: ! I jeszcze przy rozdzielaniu na dwa kompy, to już w ogóle zrobi się barłoż.

Ale to normalne bo nigdy na EDGE nie będziesz miał 400 nawet gdybys siedział na nadajniku. A zasięg zależy od wielu czynników nawet od uksztalowania terenu. I dlatego warto sobie sprawdzić wcześniej w domu jak nam będzie ten internecik chodził

Ale to normalne bo nigdy na EDGE nie będziesz miał 400 nawet gdybys siedział na nadajniku. A zasięg zależy od wielu czynników nawet od uksztalowania terenu. I dlatego warto sobie sprawdzić wcześniej w domu jak nam będzie ten internecik chodził

ja mieszkam 200 metrów od salonu plusa wiec tam zobaczę jak internet będzie chodził. Nie potrzebuje 400 KB tylko mi wystarczy żeby 60 Było :). Ale jak pojadę do domu w góry to sie nie spodziewam cudów. Jest tam tylko GPRS.

“Ale to normalne bo nigdy na EDGE nie będziesz miał 400 nawet gdybyś siedział na nadajniku”

  • Ale oni mnie zapewniali, że tyle będę miał! Rozumiesz?

“nawet od ukształtowania terenu”

  • aaa, pewnie, ale oni to mi tego nie powiedzieli, więc skoro coś mówią, to uważam, że są to ludzie świadomi tego o robią i mówią, zwłaszcza, że to jest wielka firma.

“wystarczy żeby 60 Było”

  • Jak będziesz miał 100% zasięg GPRS to Ci taka prędkość będzie chodziła, to zależy w jakiej miejscowości masz dom w górach…

Tak i tu masz rację za coś takiego to im się należy … :slight_smile: A w takiej sytuacji na uparteo można by było nawet składać reklamację niezgodności towaru z umową ponieważ wprowadzili cię w błąd (tylko że coś takiego trudno udowodnić) ponieważ EDGE nie da takiej możliwości. I to świadczy o niesolidności firm i to wielkiej. Ja kiedyś pytałem w Orange o ten internet i otrzymałem dosyć realne informacje. No to się plusik popisał :slight_smile:

Witam wszystkich jaki jest dobry internet rajdowy na Podkarpaciu mieszkam koło krosna w dukli

jedni mi proponują plus drudzy Heyah a trzeci od stima z krosna

kolego ten post był z 2008 roku…

trzeba było założyć nowy temat…