Czy dobry zasilacz?

Witam!Mam zamiar wymienić zasilacz,gdyz w chwili obecnej mam Codegena 300W i z tego co przeczytałem(komentarze,opinie itp.)w przypadku spalenia itp.tego zasilacza jest wiele prawdopodobne,że reszta podzespołów może ulec stracie,postanowiłem wymienić zasilacz na większy i lepszy.Wybrałem według wielu komentarzy najtańszy i w tej kategorii najlepszy czyli FORTRON FSP400-60PFN m.in tu http://allegro.pl/item103175727_wyprzed … oclaw.html lub http://allegro.pl/item102114248_fortron … rigo_.html moje pytanie brzmi czy tego typu zasilacz pasuje do wszystkiego rodzaju pc,bo np. nie ma on wprowadzenia typu AUX Power Connector co top jest wogóle?I czy to jest ważne?Mój komp:

Pentium 1.5@1.9

Gfx 5200 128/64bit

640 sd-ram

dysk 20 samsung-w trakcie wymiany na 120

pł.główna msi 845-pro 2 (-R)

2 napedy optyczne:nagrywarka cd-rw48 +

dvd-rw x 16

karta muzyczna creative-128 pci-sound bblaster

karta tv-aver media go-007

Moje pytanie brzmi,pponieważ jestem w tym temacie z leksza zielony czy ten zasilacz,będzie z tymi wszystkimi końcówkami pasował do mojego pc?

zasilacz bdb

zasiłka będzie pasowała do Twojej płyty :wink:

ps. aż mnie cieszy, że ktoś szukajki użył :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Zasilacz będzie dobry! Naprawde polecam! Sam mam taki.

Co do wszelkeigo rodzaju łacz, itp. zajrzyj tutaj

Zasilka bardzo dobra i w sam raz do twojego kompa :wink:

Mr… twój link nie będzie pomocny,bo się nie znam.A tak wogółe tp chyba będzie lepiej jak skorzystam z tego drugie linku przesyłka gratis?Tak?A tak wogóle dzięki Mr.Draculo drugi pomagasz.ostatnio na pytanie jaka płyta głowna obsłuży max.dysk twardy odpowiedziałeś że max 138giga+ żeby wieksze poszły to muszę biosa uaktualnocić czy jak?bo chciałem 160 gb ata 100.no ale mniejsza z tym.Dzięki!!

Złączono Posta : 15.05.2006 (Pon) 21:05

No tak,ale jeszcze jedno pytanie jak wrzuce na tą płyte głowną p 4 2.7 to też styknie ten zasiacz?

McDracullo :wink:

A tak w ogóle to o co chodzi bo ja tylko po polsku, angielsku i niemiecku sprecham. Tego języka jeszcze nie opanowalem! Stosuj kropki i pisz bardziej zoruzmiale…

Spoko styknie :slight_smile: