Czy dodanie ramu wpłynie na płynność gry?

Witam,gram w gre,dokładnie w the sims 3.Gdy kupiłem ją 3 lata temu, grałem na max detalach,i nie było zacięć.Ale już po pojawieniu się 6 dodatków gra zaczęła trochę mulić,więc zmniejszyłem detale na średnie.Dodam,że postacie ruszają się bardzo płynnie bez zacięć ,lecz gdy obracam obraz lub oddalam, przybliżam zdażają się zacięcia .Da się grać ,ale mnie to trochę denerwuje :? Detali nie zmniejsze bo gra będzie wyglądać masakrycznie na niskich.I tu pytanie.Czy jak dodam jeszcze 1 lub 2 gb ramu to gra nie będzie się tak ciąć przy obracaniu ekranu? Mam teraz 3gb ramu .Tu dane kompa a raczej laptopa:procek:intel core i3 CPU M380 2.53GHz ,karta graficzna :Intel® HD graphics.Wiem,że karta graf. beznadziejna no ale cóż.Czy dodanie ramu da coś do mniejszego zacinania się gry ? :slight_smile:

Nie, ta karta do gier się nie nadaje. Więc choćbyś miał milion GB ramu to nic się już nie poprawi.

Nie? :frowning: Szkoda,więc będe musiał zbierać na pożądniejszy sprzęt,ehh myślałem,że chociaż simsy 3 na tym pociśnie .Będe musiał się przyzwyczaić do tego ścinania podczas ruszania kamerą :wink: